KOBİ KREDİLERİ

KOBİ Kredileri

Bireysel bankacılık alanında uzmanlaşmış birçok banka için sektörün önemli bir bölümünü oluşturan KOBİ portföyünü yönetmek oldukça zordur. Küçük işletmelerin çoğu, daha büyük ve kurumsal şirketlerle kıyaslandığında daha az değer ve bilgi sunmaktadır. Bu işletmelerin birçoğu için mali bilgiler güvenilir değildir ve zamanında elde edilemezler. Bu bilgilerin edinilmesi ve denetlenmesi hem işletme sahibi hem de kredi veren kurum açısından yük teşkil etmektedir.

Kredi sürecini otomatikleştirmek, bir yandan riskleri yönetirken diğer yandan kabul oranlarını iyileştirerek genel maliyetleri önemli ölçüde azaltabilmektedir. Maliyetlerdeki bu azalmanın sebebi, sadece başvuru ve onay arasındaki sürenin günler veya haftalardan saniyelere indirilmesi değildir. Personelin de krediye uygun olarak nitelendirilen ve kredi veren kurumun hedeflediği pazar profiline uyan, yeni ve mevcut müşterileri gereğinden fazla analiz etmek yerine; çalışmalarını ihtiyaç duyulan diğer alanlara yönlendirebilecek olmasıdır.

Experian ürünleri ve hizmetleri, KOBİ kredilerinde karşılaşılabilecek tüm zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. Sizlere, KOBİ segmentinden maksimum getiri elde edebileceğiniz kredilendirme stratejileri geliştirebilmeniz için önde gelen teknoloji, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

 

Bizimle İletişime Geçin

Kobi Kredileri konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

  • GÖNDER
  • © Experian 2018. Tüm hakları saklıdır.