Experian Hakkında

Experian®, kurum ve bireylere ticari ve finansal kararlarının risk ve avantajlarını yönetmelerine yardımcı olan hizmetler sunmaktadır. Karar destek sistemleri ve analitik çözümler alanında dünya lideri olan Experian, birey, pazar ve piyasalar konusundaki deneyimlerini kullanarak daha fazla kâr elde etmeleri için kurumlara müşteri edinme ve müşteri ilişkilerini geliştirme ve yönetme konularında yardımcı olmaktadır.

Kurumların kredi risklerini yönetmelerine, sahteciliği engellemelerine, pazarlama tekliflerini hedeflemelerine ve kararlarını otomatize etmelerine yardımcı olan Experian®, aynı zamanda bireyleri de kimlik hırsızlığına karşı korumaktadır.

Kredi büroları üzerinden bireylerin kredi raporlarını ve kredi notlarını sorgulamalarına yardımcı olan Experian®, bireysel müşterilere kişisel bilgilerini yönetme, finansal aktivitelerini kontrol etme ve doğru finansal kararları vermelerine yönelik araçlar sunmaktadır.

Şirket Profili

Experian veri ve analitik çözümlere odaklanarak, karlı büyümeyi hedefleyerek ve sermaye verimliliğini en üst düzeye çıkartarak hissedarları için değer yaratır.

Basında Experian

Experian ile ilgili güncel haberlere; idarecilerimiz, sektör ve ürün uzmanlarımızla yapılan basın röportajlarına Basında Experian sitemizden erişebilirsiniz.

Kariyer

37 ülkede 17.000 çalışanı olan Experian, kariyer hedeflerinize uygun çok sayıda ve çeşitlilikte iş imkanı sunmaktadır. Experian'ın iş arama aracını kullanarak size uygun açık pozisyonları takip edebilirsiniz.

Yatırımcı İlişkileri

Dünyanın farklı yerlerindeki mali performansımız hakkında en son bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Mali takvimimizdeki gelecek etkinliklerle ilgili haberlerin yanı sıra, en son rapor ve sunumlarımızı da buradan inceleyebilirsiniz.


[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US