Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kurumsal çözümler

  • En doğru ve kapsamlı kurum ve tüketici verilerini topluyoruz.
  • En gelişmiş istatistiksel analiz yöntemlerini geliştiriyoruz.
  • Bu bilgileri, kurumların daha iyi kararlar verebilmesi ve daha kârlı bir performans gösterebilmesi için anlamlı bir şekilde birleştiriyoruz.

Sektör lideri Experian®, kurumların yeni pazarları hedef almasına, müşterilerinin yanıtlama oranlarını ve gelirlerini arttırmalarına yardımcı olan kurumsal çözümler sunuyor.

Kurumların kârlılık oranlarını arttırmalarına ve kredi riskini en aza indirmelerine yardımcı olmak için kapsamlı kredi veritabanları kullanıyoruz. Tahsilat çözümlerimiz ile kurumların operasyonel verimliliğini arttırıp alacak oranlarını iyileştiriyoruz. Veritabanımız ve sunduğumuz analitik çözümler ile kurumların müşterileriyle daha etkin bir şekilde iletişim kurmalarına ve bu sayede pazarlama yatırımlarının geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca uzmanlığımız sayesinde müşterilerimize, sahteciliği önlemeye yardımcı olan çözüm ve hizmetler sunarak sahip olduklarını korumalarını sağlıyoruz.

Müşteri Kazanma

Yeni teklifleri kabul etme olasılığı en yüksek olan güvenilir kurum ve tüketicileri tespit edin. Experian'ın geniş veritabanlarını ve hedef kitle pazarlama platformlarını kullandığınızda, müşteri kazanma sürecini daha düşük maliyetli ve daha az riskli hale getirebilirsiniz. Sadece sizin markanızı tercih etme olasılığı bulunan müşterileri hedefleyerek harcadığınız emek ve zamanı optimize edebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Başarılı müşteri ve kredi portföyü yönetim stratejileri uygulamanıza yardımcı olan araçlarla, müşteri ilişkilerinizi en verimli seviyeye çıkartın. Müşterilerinizi daha iyi anlayın ve müşterilerinizle olan ilişkilerinizi güçlendiririn. Veri yönetimi konusunda uzman olan Experian, gelişmiş skorlama tekniklerini ve analitiği bir arada kullanıyor.

Stratejik Risk Yönetimi

Sürekli değişen ekonomik koşullarda, kâr kaybını azaltmak için riski yönetmek çok önemlidir. Experian çözümleri, portföyünüzü daha etkin bir biçimde segmentlere ayıran skorlama modelleri kullanıyor. Ayrıca uygulamalarımızın kullandığı tetikleyiciler ve uyarı mesajları, tahsil edilmesi mümkün olmayan borçları azaltmak ve ek gelir fırsatlarını tespit etmek için size takip, analiz ve hızlı aksiyon alma konularında yardımcı oluyor.

Sahtecilik Yönetimi

Experian'ın sunduğu araştırma ve kimlik doğrulama araçları, sahteciliği önleme alanındaki hizmetleri ve kredi kartı doğrulama sistemleriyle sahteciliği anında tespit edin; kurumunuzu ve varlıklarınızı koruyun.

Tahsilat Yönetimi

Hangi borç portföylerinin en yüksek gelir potansiyeline sahip olduğunu belirleyin, tahsilat stratejinizi borç türlerine göre düzenleyin ve tahsilat konusunda harcadığınız emek ve zamanı yönetmek ve alacağınız verimi en üst düzeye çıkartmak için Experian'ın analitik hizmetlerini kullanın.

Karar Destek Sistemleri

Karar Destek Sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak, ürün ve hizmetlerimizi incelemek için tıklayın.Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US