Yeni Müşteriler Kazanarak Gelirinizi Arttırın

Experian® yeni müşteri kazanma konusunda, müşterilerinin rekabet ortamıyla başa çıkmasına yardımcı olan eşsiz bir uzmanlığa sahiptir. Müşteri hedefleme ve müşteri kazanmaya yönelik geniş hizmet yelpazemizde veri ve analitik çözümlerin yanı sıra pazarlama ve ölçüm çözümleri de bulunmaktadır. Bu hizmetlerin bir arada kullanılması, müşterilerimize yeni müşteri kazanma, karar ve süreçlerini otomatik olarak yönetme, gelirlerini arttırma ve yeni müşteri kazanmanın getirdiği maliyet ve riskleri düşürmelerine yardımcı olmaktadır.
 

En İyi Müşterileri Hedefleyin

Experian'ın kapsamlı veri, pazarlama ve analitik hizmetleri ile en uygun müşterileri belirleyip hedeflemeniz çok kolay. Yeni müşteri kazanmanızı ve mevcut müşterilerinizden elde ettiğiniz geliri arttırmanızı sağlayacak fırsatlar yaratan Experian, kurumunuz için yanıtlama oranı en yüksek ve en çok değer yaratacak müşterileri hedeflemenizi sağlamaktadır.

Müşterilerinizi Anlayın

Experian, veri yönetimi yazılımları ve hizmetleri ile veritabanınınızdaki gereksiz ve yanlış müşteri bilgilerinden kurtulmanıza yardımcı olmakta; müşteri bilgilerinin doğru, güncel ve temiz olması sayesinde müşterilerinizi daha iyi anlamanızı sağlamaktadır.

Hedef Müşteri ve Pazarları Tanıyın

Experian bireyler ve kurumlar hakkında sunduğu veriler ile maliyetlerinizi düşürmenize, verimliliğinizi arttırmanıza, yeni fırsatlar yaratmanıza ve müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olmaktadır.  

Başvuru Sürecini Yönetin

Müşteri başvuru sürecinizi uçtan uca otomatikleştirin ve yönetin. Başvuru sürecine yönelik araçlarımız hızlı ve esnek kararlar almanıza ve bu sayede müşterinin yarattığı değeri en üst seviyeye çıkartmanıza, riski yönetmenize ve alacak oranlarını azaltmanıza yardımcı olmaktadır.

Pazarlama Kampanyalarını Yönetin

Experian'ın  veri, analiz ve müşteriye özel e-posta pazarlama hizmetleri; müşterilerinize uygun ve ilgilenebilecekleri iletiler göndermenizi sağlayarak müşteri ilişkilerinizi, online ortamdaki yerinizi ve e-posta iletişiminizi güçlendirmenize yardımcı olmaktadır.

Tüketici Davranışını Anlayın

Experian, riski yönetmeniz ve pazarlama stratejinizi geliştirmeniz için başvuru sahipleri ve müşterilerinizin gelecekteki davranışlarını tahmin etmenize yardımcı olan veri ve çözümler sunmaktadır. 

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

Müşteri Kazanma

Müşteri Kazanma hakkında daha fazla bilgi almak; ürün ve hizmetlerimizi incelemek için tıklayın.


[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US