Müşterilerinizi Yönetmenize Yardımcı Olan Veri ve Araçlar

Yeni fırsatları belirleyin, en karlı müşterilerinize kolayca ulaşın ve müşteri ilişkilerini yönetebileceğiniz en iyi uygulamaları kullanın. Experian®, doğru ürünleri doğru zamanda değer yaratacak müşterilere pazarlayabilmeniz ve riskli müşterilerin yarattığı dezavantajı azaltabilmeniz için, müşterilerinizin kredi geçmişlerini ve davranışlarını bütünüyle görmenize yardımcı olan çeşitli müşteri yönetimi araçları sunar. Bu araçlar, veri ve portföy yönetim sistemleri ile raporlama yazılımını da içermektedir.

Portföy Yönetimi

Portföyünüzdeki müşterilerin yarattığı değeri ve riski ölçün. Experian'ın detaylı yaptığı analizler sonucu en çok hangi müşterilerinizin değer yarattığı bilgisinin yanı sıra bu müşteriler hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebileceğinizi de öğrenin.  

Müşteri Verileri ve Veritabanı Yönetimi

Müşterilerinize ait verilerin eksik ve yanlış olması hem analitik çalışmalarınızı hem de müşteri yönetimini olumsuz etkiler. Veri yönetimi sistemlerimiz müşterilerinize ait verilerin doğru ve güncel olmasına yardımcı olurken potföyünüzü daha iyi anlamanızı ve gerçek değerini ölçmenizi sağlar.

Müşteri İlişkileri ve Yönetimi

Müşterilerinizi daha iyi anlayarak, çapraz satış ve yukarı satış fırsatlarından yararlanın. Experian'ın sunduğu müşteri bilgisi, kredi raporları ve davranış verileri sayesinde,  müşteriye özel hazırlanmış teklifleri uygun zamanda sunabilecek, yatırımınızın geri dönüşünü daha iyi ölçebileceksiniz.

Müşteri Değeri Yönetimi

Müşterilerinizin gelecekteki davranışlarını tahmin edebilmeniz için müşterilerinizin bugünkü davranışlarını bütünüyle görmenizi sağlamaktayız. Kurumiçi ve kurumdışı veri kaynaklarını kullanan müşteri yönetimi araçlarımız, her bir birey için özel stratejiler belirlemenize ve karlı müşteri sayınızı arttırmanıza yardımcı olur.

Tahsilat ve Borç Yönetimi

Zor piyasa koşulları, bütün kurumların üzerinde tahsilat oranlarını  ve karlılığı arttırmaları için baskı oluşturmaktadır. Makroekonomik koşullar değişmeye devam ettikçe, müşteriler ödeme zorluğu çekmekte, gecikme oranları artmaktadır. Bu koşullarda portföyünüzün karlılığını arttırmanıza yardımcı olacak araçlar sunmaktayız.

Pazarlama Stratejisi ve Danışmanlık

Benzersiz veri kaynaklarımız ve deneyimimiz sayesinde, potansiyel müşterilerinizi belirlemenize yardımcı olmaktayız.

Tüketici ve Rekabet Bilgisi

Online rekabet bilgisi, hem kendi web sitenizin hem de rakiplerinizin performansını ölçmenizi sağlar. İnternet kullanımı verileri sunan Experian Hitwise, pazarlamacıların pazarlama aktivitelerini daha iyi planlamalarına ve raporlamalarına  yardımcı olur.

E-posta Pazarlama

Müşterilerinize uygun mesajları doğru zamanda iletmeniz Experian'ın online pazarlama çözümleri ile çok kolay.

Tüketici ve Sektör Bilgileri

Çok çeşitli sektörler için doğru ve güncel tüketici ve firma bilgisi sağlayan Experian, arzu ettiğiniz bilgiye hızlı ve kolayca ulaşmanıza yardımcı olur. 

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

Müşteri Yönetimi

Müşteri Yönetimi hakkında daha fazla bilgi almak; ürün ve hizmetlerimizi incelemek için tıklayın.


[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US