Tahsilat Stratejilerinizi Güçlendirin

Tahsilat yönetimi çözümlerimiz ile maliyetlerinizi azaltabilir, tahsilat stratejilerinizi iyileştirebilirsiniz.

Experian'ın tahsilat yönetimi konusundaki uzmanlığı sayesinde, borçlu hesapları kolayca belirleyebilir, segmentlere ayırabilir ve önceliklendirebilirsiniz.

 

 

Tahsilat İçin Gerekli Veriye Hemen Ulaşın

Müşterilerinizi gerçekten tanımak için tahsilat yönetimi çözümlerimizi kullanarak onları takip edebilir, gereksiz verilerden kurtulabilir ve elinizdeki verileri doğrulayabilirsiniz. Experian'ın kapsamlı ve güncel veritabanı sayesinde ulaşamadığınız hesaplara ait en güncel irtibat bilgilerini edinebilirsiniz. 

Tahsilat İçin Gerekli Veriyi Analiz Edin

Müşterilerinizi daha iyi tanımak için analiz tekniklerimizi kullanabilirsiniz. Müşterilerinizin riskini ve davranışlarını anlayarak hangi hesapların en yüksek ödeme potansiyeline sahip olduğunu belirleyebilirsiniz. 

Tahsilat Stratejilerinize Uygun Segmentasyon

En doğru müşterileri hedeflemek için tahsilat stratejilerinize uygun segmentasyon çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Tahsilat stratejilerinizi iyileştirebilir; müşterilerinizle doğru zamanda, uygun ve etkili bir biçimde iletişime geçebilirsiniz.  

Tahsilat Süreçlerinizi Yönetin

Müşterilerinizle olan iletişiminizi geliştirmek için tahsilat süreçlerinizi etkin bir biçimde yönetin. Manüel olarak yapılan işlemlerinizi otomatik olarak yöneterek, kaynaklarınızı daha etkin bir biçimde kullanabilirsiniz.

Tahsilat Yönetimi Danışmanlığı

Tahsilat yönetiminizi global uzmanlığımızdan faydalanarak geliştirmek için danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

Tahsilat Yönetimi

Tahsilat Yönetimi hakkında daha fazla bilgi almak; ürün ve hizmetlerimizi incelemek için tıklayın.


[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US