Experian®’ın pazarlama optimizasyonu çözümleri ile iş performansınızı arttırın

Özellikle günümüz rekabet ortamında yeni müşteri edinmek ve mevcut değerli müşterileri elde tutmak için pazarlama hizmetleri çok önemlidir. Experian'ın pazarlama stratejisi ve pazarlama optimizasyonu alanlarında sunduğu pazarlama hizmetleri sayesinde doğru müşterilere doğru teklifleri doğru zamanda  yapabilirsiniz ve bu sayede müşteri ilişkilerinizi geliştirip iş performansınızı arttırabilirsiniz. 

Experian’ın sunduğu teknoloji, veri kaynakları, danışmanlık ve uzmanlık sayesinde:

  • mevcut müşterilerinizi, hedeflediğiniz müşterileri, pazarı ve rakipleri daha iyi anlayabilirsiniz.
  • ilgili kişi ve kurumlarla daha etkin bir biçimde iletişim kurabilirsiniz.
  • tüm kurum çapında elde ettiğiniz sonuçları ölçümleyebilirsiniz.

Pazarlama Planlaması ve Danışmanlık

Müşteri ilişkilerinizi geliştirmek ve müşterilerinizi elde tutmak için pazarlama planlaması ve danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Müşteriyi tanıma konusundaki tecrübemiz ve entegre pazarlama sistemlerimiz, verilen pazarlama kararlarının daha doğru olmasını, pazarlamanın daha etkin yapılmasını ve kârlılığın daha yüksek ve ölçülebilir olmasını sağlamaktadır.

Tüketici ve Kurum Verisi

Kullandıkları verinin doğruluk oranı, kurumlar için çok önemlidir. Experian 20 yılı aşkın bir süredir çok geniş miktarda tüketici ve kurum verisini yönetmektedir ve bu verileri yorumlayarak yeni çözümler geliştirmektedir. Experian bu sayede hedef pazarlar hakkında daha derin bilgiye sahip olmanız, yeni fırsatları tespit etmeniz, verimliliğinizi artırmanız ve maliyetleri azaltmanıza yardımcı olmaktadır.

Veritabanı Yönetimi ve Yazılımı

Eksik veriler analiz sonuçlarının ve dolayısıyla da kararların yanlış olmasına sebep olur. Veri yönetimi yazılımımız ve hizmetlerimizi kullanarak gereksiz bilgilerden kurtulabilir, verinizi güncel hale getirebilir ve böylece müşterilerinizi daha iyi tanıyabilirsiniz. 

Hedef Müşterilerinizi Daha İyi Belirleyin

Benzersiz veri kaynaklarımızı ve uzmanlığımızı kullanarak sizin için en uygun müşterileri hedefleyin. Yeni müşteriler bulmanızı ve mevcut müşteri ilişkilerinizi geliştirmeniz için elinizdeki fırsatlardan faydalanmanızı kolaylaştırıyoruz. Çok geniş miktarda veriyi yönetiyor olmamız, kurumunuz için en değerli müşterileri belirleme konusunda ihtiyaç duyduğunuz kaliteli bilgiyi sunmamızı sağlıyor.

Stratejik Bilgi ve Araştırma

Akıllı araştırma hizmetlerimizi kullanarak tüketici ve kurumlar hakkında sizi rekabet açısından daha avantajlı bir konuma getirecek olan stratejik bilgiye sahip olabilirsiniz. Yeni iş fırsatlarını belirleyebilir; riski ölçebilir ve bilgiye dayalı kararlar verebilirsiniz. Aynı zamanda rakiplerinizin webdeki performansı hakkında bilgi edinebilir, websitesi performansınızı arttırabilirsiniz. 

Müşteri Bilgisi, Analitik ve Modelleme

Kârlılığınızı ölçmenize yardımcı olacak kullanıma hazır ve size özel çözümler yaratmak; müşterileriniz hakkındaki doğru bilgilere erişmek için Experian'ın veri ve pazarlama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz uzman danışmanlar, istatistikçiler ve analistler tarafından desteklenmektedir. 

Online İletişim Optimizasyonu

Müşterilerinizle her iletişim kurduğunuzda kişiye uygun ve anlamlı mesajlar ilettiğinizden emin olmak için Experian’ın veri ve analitik çözümlerinden faydalanabilir; müşteri ilişkilerinizi, online görünürlük performansınızı ve e-posta iletişiminizi geliştirebilirsiniz. 

Perakende ve Yerel Pazar Planlaması

Perakende networkleri ve satış bölgelerini planlayın; basın harcamalarınızı uygun bir biçimde yapın; satış hedeflerinizi belirleyin ve kaynaklarınızı bilgiye dayalı olarak kullanın.

Müşteri Değerini En Üst Seviyeye Çıkarın

Müşterilerinizin davranışlarını daha iyi anlayarak gelecekte nasıl davranacaklarını tahmin edin. Dahili ve harici veri kaynaklarını kullanan müşteri yönetimi çözümlerimiz, müşteri bazlı stratejiler belirlemenizi ve en kârlı müşteri segmentinizin büyümesini sağlıyor.

Contact Us

Have Questions? Contact Us Today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

Çapraz Kanallı Pazarlama Platformu

Tek bir platform ile tüm müşteri etkileşimlerinizi, gerçek zamanlı olarak yönetin…

Devamı için tıklayın

Pazarlama Hizmetleri

Pazarlama Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak; ürün ve hizmetlerimizi incelemek için tıklayın.


[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US