DataPatrol ile online dünyada güvendesiniz!

Artık hemen hemen herkesin “online bir yaşam”ı daha var. İster internet bankacılığı olsun, ister online alışveriş siteleri olsun, ister sosyal medya olsun; hepimiz bir şekilde online dünyada bilgi paylaşımında bulunuyoruz.

Bütün bu sitelerin hayatımızı kolaylaştırdığı ya da sosyalleşmemizi sağladığı doğru ancak tüm bu sitelerde kişisel ve finansal bilgilerimizi de paylaşmamız gerekiyor. Bunun sonucunda kim olduğumuzu, ne yaptığımızı ve nereye gittiğimizi öğrenen bilişim suçluları banka hesaplarımızı boşaltabiliyor, kredi kartlarımızı kullanabiliyor , hatta kimliğimizi kopyalayabiliyor. Biz ise maddi zararın yanı sıra aylarca bu durumdan kurtulmaya çalışmanın verdiği huzursuzlukla baş etmeye çalışıyoruz.

DataPatrol online dünyadaki kişisel korumanız gibidir. Her zaman tetikte olan DataPatrol, sürekli olarak web sayfalarını, sosyal medyayı ve halka açık veritabanlarını sizin adınıza tarar ve hırsızlık, maddi zarar ya da kişisel ve finansal bilgilerinizin herkes tarafından görüldüğü anlarda sizi uyarır.

DataPatrol ile kimlik hırsızları ve sahtecilikle uğraşmak zorunda kalmadan online dünyada güvende olun...

Risk altında mısınız?

DataPatrol herkes tarafından görülebilen ve bu sebeple yüzbinlerce kişiyi kimlik hırsızlığı riskiyle karşı karşıya bırakan kişisel bilgileri milyonlarca güvensiz web sitesi üzerinde tarar:

 • Şu anda iki milyondan fazla kişisel bilginin internette ticaretinin yapıldığını BİLİYORUZ.
 • ANCAK, maalesef çoğu durumda bireyler sahteciliğe kurban gidene kadar bilgilerinin çalındığından haberdar değiller.

DataPatrol ile artık online dünyada güvendesiniz çünkü online dünyada kişisel korumanız olarak hareket eden DataPatrol, erken uyarı sistemi ile kişisel bilgileriniz internette görülebilir olduğu anda sizi uyarır. DataPatrol bilişim suçlarına karşı kendinizi korumanızı sağlar.

Nasıl çalışır?

DataPatrol’ü aktive etmek çok kolay:

 • Kişisel DataPatrol hesabınıza erişmek için kısa kayıt formunu doldurmanız yeterli.
 • Herhangi bir bilginiz risk altında mı hemen görebileceksiniz.
 • Hangi bilginizin DataPatrol tarafından taranmasını istediğiniz tamamen size kalmış.

Bilgilerinizi girdikten sonra DataPatrol web sitelerini, sosyal siteleri ve yasadışı veri ticareti yapılan siteleri sürekli olarak tarar ve:

 • Kişisel bilgilerinizi: adınızı, soyadınızı, kullanıcı adlarınızı ve e-posta adreslerinizi bulduğunda
 • İletişim bilgilerinizi: ev adresinizi, diğer adreslerinizi ve telefon numaralarınızı bulduğunda
 • Finansal bilgilerinizi: kredi / banka kartı numaralarınızı, banka bilgilerinizi, internet bankacılığı numaralarınızı, online alışveriş kullanıcı adlarınızı bulduğunda sizi uyarır.

Kontrol tamamen sizde

DataPatrol sizi tehlikeye sokabilecek herhangi bir bilgi bulduğunda:

 • Anında e-posta ve SMS ile uyarı mesajı alırsınız.
 • Müşteri Hizmetleri tarafından kendinizi korumak için nasıl hareket etmeniz gerektiğine dair uzman tavsiyesi alırsınız.

Ek olarak kendinizi bilişim suçlarına karşı nasıl koruyabileceğinize dair güncel bilgileri içeren aylık e-bültenler alırsınız.

Güvenlik uzmanları tarafından düzenli olarak değerlendirilen DataPatrol bilgi güvenliğinizi sağlarken siz online dünyada rahatınıza bakabilirsiniz...

Bu hizmetten nasıl faydalanırım?

Experian’ın DataPatrol hizmeti, Türkiye’de kurumsal bir hizmet olarak sunulmaktadır. Son kullanıcı iseniz, bu hizmeti almak için bankanıza, telefon operatörünüze ya da sigorta şirketinize başvurabilirsiniz.

Eğer banka, telefon operatörü ya da sigorta şirketi iseniz ve müşterilerinizi, çalışanlarınızı ve ailelerini bilişim suçlarına karşı korumak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

 • Submit

Bize ulaşın

Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz:

 • GÖNDER

[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US