Düzenlemelere uyun ve bunu bir rekabet avantajına dönüştürün

Hükümetler ve sektörel düzenlemelerin şirketlerin iş yapma şekilleri üzerinde daha önce hiç bu kadar etkisi olmamıştı. Günümüzün bu dinamik ortamında, düzenlemelere uyumluluk konusuna hızla adapte olmak ve uyumluluğu yönetmek büyük bir önem taşıyor.

Pek çok finans kurumu, Basel III ile belirlenmiş sermaye ve likidite koşullarıyla karşı karşıya kalmış durumda; kuruluşların birbirinden çok farklı senaryolarda stres testi yapmasını ve bir yandan risk iştahına en uygun sermaye tahsisi stratejisini uygularken, diğer yandan da düzenlemelere uymasını sağlayacak bir yola ihtiyaç duyuluyor.

İleri düzey ekonometri ve analitik tekniklerin çeşitli kaynaklardan edinilen zengin bilgilerle birleştirilmesiyle, olası her senaryonun etkisi hakkında kapsamlı bir tablo oluşturabiliyor. En uygun strateji belirlendikten sonra ise bu stratejinin operasyonel ortamlarda etkin şekilde uygulanması gerekiyor.

Experian nasıl yardımcı olabilir?

Basel Analitiği

Basel Analitiği

100'ün üzerinde Basel çözümünü başarıyla uygulayan Experian, finans kurumlarının uyumluluk koşullarını karşılamalarını ve araçlarını yeni rekabet avantajı kaynaklarına dönüştürmelerini sağlayacak içgörüye sahiptir.

Sahtecilik Analitiği

Sahtecilik Analitiği

Experian'ın sahteciliği önleme konusundaki uzmanlığı, verilerden en iyi şekilde yararlanma becerisi ve ileri düzey analitik yöntemleri, finans kurumlarının yeni başvurularda sahteciliği önlemek için en uygun çözümler kullanmasını sağlar.

Telekom Analitiği

 

Telekom Analitiği

Experian Telekom Analitiği, müşteri yaşam döngüsünün tüm aşamalarını analiz eder ve bu verileri daha karlı kararların alınabildiği modellerin de yardımıyla müşteri hakkında içgörülere dönüştürür.

İleri Düzey Analitik ve Danışmanlık

İleri Düzey Analitik
              ve Danışmanlık

İleri Düzey Analitik ve Danışmanlık ile en iyi tahmine dayalı analitik teknikleri global ve sektörel danışmanlık tecrübemizle bir araya getiriyor, veriyi bilgiye ve kullanılabilir zengin içgörüye dönüştürüyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin

Uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık talep etmek için lütfen aşağıdaki talep formunu doldurun.
 • Gönder

[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US