KARLI MÜŞTERİLER KAZANIN PAZAR PAYINIZI ARTIRIN

Doğru müşterileri kazanın

Yeni müşteri edinme ve değerlendirme sürecinde doğru müşterilerle işe başlamak çoğu kuruluşun büyümesi açısından son derece önemli bir etkendir. Özellikle bankalar, telekomünikasyon kuruluşları ve kamu kurumları gibi kredi ve hizmet veren şirketler için bu süreç daha da önemlidir.

Hangi müşterilerin içeri alınacağı hakkında doğru karar vermek ve bu müşteriler için doğru ürünü belirleyip sunmak müşteri ile şirket arasında karlı bir ilişki kurulması açısından fark yaratır.

Müşteri kazanma ve değerlendirme süreci, her bir müşteriyle ilgili gelir ve risk olasılıklarını anlamak için analitiği kullanarak verinin gücünden yararlanır.

Müşteri kazanma ve değerlendirme kararları, potansiyel müşterileri belirlemekten müşterilere uygun belirli ürün ve teklifleri tespit etmeye ve optimum fiyat ve koşullar ile yeni müşteriler edinmeye kadar geniş bir yelpazeye yayılan çeşitli faaliyetleri içerir.

Experian doğru müşteriler kazanma konusunda size nasıl yardımcı olabilir?

PowerCurve Platformu

PowerCurve Platformu

PowerCurve ile karar alıcılarınız verinin değerini ortaya çıkararak müşteri davranışları hakkında çok daha iyi tahminlerde bulunabilir, değişimleri öngörebilir, riskleri azaltabilir ve stratejik kararlar alabilir.

PowerCurve Originations

PowerCurve Originations

Gücünü gelişmiş, analitik tabanlı stratejilerden alan PowerCurve™ Originations, potansiyel müşterilerin değerini belirlemenize, daha hızlı ve daha doğru kararlar almanıza ve maliyetleri kontrol etmenize olanak sağlar.

PowerCurve Strategy Management

PowerCurve
         Strategy Management

İleri düzey analitik teknikler ile karar stratejilerini birlikte sunan bu güçlü çözüm, kuruluşların doğru kararlar almalarını sağlayarak daha yüksek performans sergilemelerine ve karlılık oranlarını artırmalarına yardımcı olur.

İleri Düzey Analitik ve Danışmanlık

İleri Düzey Analitik
         ve Danışmanlık

İleri Düzey Analitik ve Danışmanlık ile en iyi tahmine dayalı analitik teknikleri global ve sektörel danışmanlık tecrübemizle bir araya getiriyor, veriyi bilgiye ve kullanılabilir zengin içgörüye dönüştürüyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin

Uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık talep etmek için lütfen aşağıdaki talep formunu doldurun.
 • Gönder
 • © Experian 2019. Tüm hakları saklıdır.

Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US