İyi müşterilerinizi koruyun ve ilişkilerinizi sürdürün

İyi müşterileri korumak, eskisinden çok daha fazla önem kazanıyor. Borçlu olanlar da dahil olmak üzere müşteriler için olabilecek en iyi deneyimi sağlayarak sadakat oluşturmak son derece önemli hale geliyor.

Gittikçe daha fazla oranda tüketicilerin eşitliğine odaklanan sıkı düzenlemelerin olduğu bu zor koşullarda bunu başarmak oldukça zorlayıcı.

Kredi veren kuruluşlar, müşterilerine sundukları ürünlerin gereken şekilde hedeflendiğini kanıtlamak, aynı zamanda da tüketici seçimini korumak zorunda. Bunun yanında, borçlu davranışı da değiştiği için ödeme olasılığı olan müşterileri ödeme yapamayacak olanlardan ayırmak da zorlaşıyor.

Kredi veren kuruluşlar bu güçlüklerle yüz yüze kaldığı için müşteri ilişkilerinden faydalanarak kapsamlı müşteri içgörüsüne ihtiyaç duyuyor. Kuruluşlar bunun önemini anlasalar da müşteri odaklı stratejiler geliştirip yürütmenin yüksek maliyeti ve karmaşıklığı nedeniyle oldukça zorlanıyorlar.

Experian iyi müşterilerinizi koruma ve ilişkilerinizi sürdürme konusunda size nasıl yardımcı olabilir?

Tahsilat Yönetimi

Tahsilat Yönetimi

Experian’ın Tahsilat Yönetimi maliyetlerinizi çabucak kontrol altına alarak ve tüm tahsilat aksiyonlarınızın değerini en üst düzeye çıkararak bir yandan da karşılıkları azaltarak, kârlılığınızı artırmanıza yardımcı olur.

PowerCurve Platformu

PowerCurve Platformu

PowerCurve ile karar alıcılarınız verinin değerini ortaya çıkararak müşteri davranışları hakkında çok daha iyi tahminlerde bulunabilir, değişimleri öngörebilir, riskleri azaltabilir ve stratejik kararlar alabilir.

PowerCurve Customer Management

PowerCurve
              Customer Management

Tüm müşteriler için benzersiz birer profil oluşturma imkanı sunan PowerCurve™ Customer Management, her bir müşterinizle ilişkilerinizin dinamikleri hakkında daha derin bir içgörü sağlar.

PowerCurve Strategy Management

PowerCurve
              Strategy Management

İleri düzey analitik teknikler ile karar stratejilerini birlikte sunan bu güçlü çözüm, kuruluşların doğru kararlar almalarını sağlayarak daha yüksek performans sergilemelerine ve karlılık oranlarını artırmalarına yardımcı olur.

İleri Düzey Analitik ve Danışmanlık

İleri Düzey Analitik
              ve Danışmanlık

İleri Düzey Analitik ve Danışmanlık ile en iyi tahmine dayalı analitik teknikleri global ve sektörel danışmanlık tecrübemizle bir araya getiriyor, veriyi bilgiye ve kullanılabilir zengin içgörüye dönüştürüyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin

Uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık talep etmek için lütfen aşağıdaki talep formunu doldurun.
 • Gönder

[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US