KOBİ Kredileri

Bireysel bankacılık alanında uzmanlaşmış birçok banka için sektörün önemli bir bölümünü oluşturan KOBİ portföyünü yönetmek oldukça zordur. Küçük işletmelerin çoğu, daha büyük ve kurumsal şirketlerle kıyaslandığında daha az değer ve bilgi sunmaktadır. Bu işletmelerin birçoğu için mali bilgiler güvenilir değildir ve zamanında elde edilemezler. Bu bilgilerin edinilmesi ve denetlenmesi hem işletme sahibi hem de kredi veren kurum açısından yük teşkil etmektedir.

Kredi sürecini otomatikleştirmek, bir yandan riskleri yönetirken diğer yandan kabul oranlarını iyileştirerek genel maliyetleri önemli ölçüde azaltabilmektedir. Maliyetlerdeki bu azalmanın sebebi, sadece başvuru ve onay arasındaki sürenin günler veya haftalardan saniyelere indirilmesi değildir. Personelin de krediye uygun olarak nitelendirilen ve kredi veren kurumun hedeflediği pazar profiline uyan, yeni ve mevcut müşterileri gereğinden fazla analiz etmek yerine; çalışmalarını ihtiyaç duyulan diğer alanlara yönlendirebilecek olmasıdır.

Experian ürünleri ve hizmetleri, KOBİ kredilerinde karşılaşılabilecek tüm zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. Sizlere, KOBİ segmentinden maksimum getiri elde edebileceğiniz kredilendirme stratejileri geliştirebilmeniz için önde gelen teknoloji, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

 

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

Experian Automotive Press Center

News updates and press reports

Get up-to-date and pertinent information about Experian Automotive.

Learn more

Upcoming Events

Stay Informed: Resources for Business Leaders

Take advantage of webinars, case studies, market analysis and white papers to keep up to date on business topics.

 

More Information

Product Materials
Automotive Leaders

Learn more about Experian Automotive's business leaders and industry experts.


[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US