Yeni Nesil KKB Bireysel Kredi Notu (G4) ve Bireysel Borçluluk Endeksi’ni kendi müşteri portföyünüzde en hızlı şekilde uygulayın!

Sürekli değişen rekabetçi piyasa koşullarında kurumlar karlılık seviyelerini sağlıklı bir şekilde arttırmak amacıyla doğru risk kararları alabilmek için; etkin risk segmentleri belirlemenin alternatif yollarına ihtiyaç duymaktadır.

G4 Skoru ve Bireysel Borçluluk Endeksi, kurumların risk yönetimi alanında rekabetçi avantaj sağlamalarına yardımcı olmaktadır.

Experian’ın sunduğu G4 Skoru ve Bireysel Borçluluk Endeksi Analitik Danışmanlık Paketi; Tahsis, Müşteri Yönetimi ve Tahsilat süreçlerinizin tümünde G4 Skoru ve Bireysel Borçluluk Endeksi’ni en hızlı şekilde uygulamanızı sağlar.

Experian G4 Skoru ve Bireysel Borçluluk Endeksi Analitik Danışmanlık Paketi ile: 

  • G3 Skoru’ndan G4 Skoru’na geçiş sağlayacak
  • G4 Skoru’nu hızlı ve etkin bir biçimde kullanarak kredi riskini daha iyi belirleyebilecek
  • G4 Skoru ve Bireysel Borçluluk Endeksi’nin birlikte kullanılması ile; kredi onay-limit ve tahsilat aşamalarında daha çabuk ve daha tutarlı kararlar alarak karlılık seviyenizi yükseltecek
  • G4 cut-off’unu portföy bazında (Kredi Kartı, Konut, Otomobil, Kredili Mevduat Hesabı) belirleyerek riski daha iyi ayrıştıran segmentler elde edeceksiniz 

G4 Skoru ve Bireysel Borçluluk Endeksi’nin portföyünüzde uygulanması konusunda Experian’ın sunduğu analitik danışmanlık paketinden faydalanmak için lütfen formumuzu doldurun.

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US