Yeni Forrester Raporu, gelişmiş analitik yetkinliklerle ilgili önemli bilgileri ortaya çıkardı

Yaşanan veri patlaması, düzenleyici kurumlardan gelen baskı ve dijitali daha fazla kullanan müşterilerin artan beklentileri doğrultusunda, günümüzün iş dünyası düzenlemelere uyumlu ve rekabetçi kalabilmek için daha fazla içgörü ve bilgiye dayanan  kararlar alabilmeyi istiyor.

Bunu başarmanın tek yolu gelişmiş analitik tekniklerden geçiyor. Forrester ile ortak çalışmamız olan en yeni anketimiz “Yeni Ufuklar: Verinin değerini açığa çıkarın"a katılan C seviyesi yöneticilerin %71'i de gelişmiş analitik yetkinlikleri birincil öncelikleri olarak belirtti.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki 590'dan fazla karar alıcının görüşlerine dayanan rapor, iş dünyasının en son eğilimlerini, önceliklerini ve gerçek anlamda içgörüyle yönetilen bir işletme olmak için analitik yetkinlikleri geliştirmek üzere yatırımların şu an nereye yapıldığını ortaya çıkarttı.

İçgörüyle yönetilen bir işletme olmak için verinin değerini ortaya çıkarmak ve bu değeri yeni nesil analitik yöntemlerle birleştirmek artık rekabet avantajı sağlamak ve ticari başarı elde etmek için olmazsa olmaz.

Verinizin gerçek değerini açığa çıkarmanın zamanı geldi.

İnfografik

Verinin gücünü açığa çıkartın. Üst düzey yöneticilerin %71'i neden ileri düzey analitik tekniklerin birincil öncelikleri olduğunu söylüyor? Hemen keşfedin...

Basın Bültenleri

Daha iyi müşteri deneyimi için veri kaynaklarınızı arttırın ve verinizin kalitesini en üst seviyeye çıkartın.

Vaka Çalışmaları

Web Semineri Kaydı

"İleri Düzey Analitik: Büyüme Hedeflerinize Ulaştıran Güçlü Yöntemler" isimli web seminerinin kaydını izlemek, Forrester ile yaptığımız araştırmayı edinmek ya da konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki formu doldurun.  

  • Gönder

[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US