Yeni Forrester Raporu, dolandırıcılıkla mücadelede önemli noktaları ortaya çıkardı

Dolandırıcılık nedeniyle dünya çapında meydana gelen kayıplar 2 trilyon ABD dolarına yaklaşmış bulunuyor. Dünyanın dört bir yanından her gün aldığımız yeni siber saldırı haberlerinden de anlaşılacağı üzere, dolandırıcılar sektörel düzeyde ve gitgide karmaşıklaşan siber saldırılar düzenliyor. 

Forrester Consulting tarafından hazırlanan son raporumuz, çok sayıda yöneticinin dolandırıcılığı önleme konusunda mevcut stratejilerine fazla güvenmediğini göstererek risk ve gelir kaybındaki artışın temel kaynağını dolandırıcılığa maruz kalma olarak ortaya koyuyor. 

Dünya çapında 400’den fazla CEO’nun ve üst düzey yöneticinin görüşlerine dayanan rapor, dolandırıcılığı önleme ve müşterilerinize talep ettikleri "tek tıkla işlem" deneyimini yaşatma arasındaki doğru dengeyi yakalamak için sizin gibi profesyonellerin ve rakiplerinizin benimsedikleri dolandırıcılık önleme stratejilerini, en iyi uygulamaları ve temel yaklaşımları açığa çıkarıyor.

Şimdi dolandırıcılığa karşı koyma ve müşteri çağında başarılı olma zamanı.

İnfografik

Dolandırıcılığa dengeli bir yaklaşım

Basın bültenleri

Dolandırıcılık büyümenize nasıl engel oluyor öğrenin

Vaka çalışmaları

Başka şirketler ne düşünüyor?

Online Banka »

Bank Zachodni »

UniCredit Austria »

Web seminer kaydı

"Dolandırıcılık neden günümüzde işletmelerin başarısını ve müşteri memnuniyetini tehdit eden 1 numaralı etkendir?” isimli web seminerinin kaydını izlemek ve daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurun

  • Gönder

[an error occurred while processing this directive]