Müşterilerinizi anlamak neden en büyük fırsatınız olabileceği gibi aynı zamanda gelirlerinizi etkileyen bir risk de olabilir, keşfedin.

Müşterilerinize sizinle etkileşimde bulundukları her noktada mümkün olan en iyi deneyimi sunmak ve bunu yaparken gelirlerinizi sürekli arttırmak amacıyla, edinilen veriler arasında doğru bağlantıların kurulması gerekiyor. Birçok kuruluş bunu yaparken geçmişte hiç olmadığı kadar zorlanıyor.

Forrester Consulting’in Müşteri Çağında Başarılı Olun isimli yeni raporu, üst düzey yöneticilerin %81’inin birinci önceliği Müşteriyi Anlama konusuna verdiğini gösteriyor. Bu yöneticiler, müşterilerini anlayan ve onlara akıllı, kişiselleştirilmiş ve kusursuz deneyimler sunan şirketlerin öne çıkacağının bilincindeler.

Edinilen bulgular, başarılı kuruluşların müşterilerini kapsamlı bir şekilde 360 ° açıdan görebilmek amacıyla üç temel alana odaklandığını da gösteriyor:

  • Veriler arasında doğru bağlantıların kurulması
  • Karar verme süreçlerini optimize etmek amacıyla gelişmiş otomasyondan faydalanılması
  • İyileştirilmiş süreçler ve gerçek zamanlı analitik yöntemlerle müşteri portföyünün büyütülmesi

2020 yılında global ağlara bağlı 50 milyar cihazın olacağı tahmin ediliyor. Bu, yeryüzünde yaşayan insan sayısının yedi katı... Günümüzde kararlar ekrana dokunma veya fareyi tıklatma hızında veriliyor. Bu, günümüz müşterisinin sürekli olarak global ağlara bağlı olma beklentisi içerisinde olduğuna işaret ediyor.

Daha fazla müşteri kazanmak, müşterilerinizi elde tutmak ve onlara daha iyi hizmet verebilmek için gerekli tüm bağlantıları kurun

İnfografik

Müşteriyi anlamanın neden en önemli nokta olduğunu ve %80’den fazla üst düzey yöneticinin neden bu konuya birinci önceliği verdiğini öğrenin.

Basın Bültenleri

Ticari stratejilerini geliştirmek ve rekabet avantajı sağlamak amacıyla çeşitli kuruluşların ellerindeki verileri, analitik teknikleri ve teknolojiyi nasıl dönüştürdüklerini öğrenin.

Web Semineri Kaydı

Müşteriye ait veriler hem en büyük fırsatınız hem de gelirlerinizi etkileyen bir risk olabilir isimli web seminerini izlemek için lütfen formu doldurun

  • Gönder

[an error occurred while processing this directive]