Her kanal için akıllı etkileşim

Experian Pazarlama Hizmetleri çapraz kanallı pazarlama platformu, markaların birden fazla ve birbirinden farklı platformlara ya da sadece bir kanalı yönetebilen kurumlara ihtiyaç duymadan, tek bir sistem ile tüm müşteri etkileşimini yönetmelerini sağlamaktadır.  Benzersiz uyum ve esneklik sunan bu platform, markaların tüm veri kaynaklarından gelen müşteri bilgisini kolaylıkla birleştirmesini sağlayarak, tüm kanallar aracılığıyla daha akıllı ve etkin müşteri etkileşiminde bulunmalarına olanak tanımaktadır.

E-posta
Pazarlama
Mobil
Pazarlama
Sosyal
Medya
Web
Deneyimi
Dijital  Ekran
Reklamcılığı

Sayısız özellik tek platformda:

  • Veri Entegrasyonu – Bütün kaynaklardan elde edilen müşteri verisini Experian Pazarlama Hizmetleri’nin benzersiz deneyimi ile entegre ederek müşterileriniz hakkındaki gerçek bilgiyi edinin.
  • Çapraz-kanallı kampanya yönetimi – Tüm çapraz kanallı kampanyalarınızı tek merkezden yönetin ve müşterilerinize en tutarlı marka deneyimini sorunsuz bir şekilde yaşatın.
  • Etkileşim yönetimi – Müşterilerinizin yanıtları ve hisleri hakkında anlık bilgi edinin ve çapraz-kanallı etkileşimi doğru zamanda ve doğru bir şekilde yapmak için bu bilgiden faydalanın.

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

Bu platform tam size göreyse

Pazarlama kampanyalarınızı nasıl geliştirebileceğimizi öğrenmek için formumuzu hemen doldurun ya da bizi +90 212 344 15 15’ten arayın.


[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US