PowerCurve™

Müşteri Yaşam Döngüsünün her aşamasında gelişmiş, otomatik, dinamik kararlar alın

Kuruluşlar karlı bir şekilde büyümenin en iyi yollarını ararken, müşteri kararlarına ilişkin riskler her geçen gün artmaktadır. Daha fazla veri, artan rekabet, daha fazla düzenleme baskısı ve daha yüksek müşteri beklentileriyle karşı karşıya kalındığında karlı büyümenin anahtarı, daha akıllı ve tekrarlanabilir karar alma süreçleri ortaya çıkaracak şekilde verileri en etkin şekilde kullanma becerisidir. Bu beceri aynı zamanda süreçleri optimize etmenize ve karmaşık yeni politikalarla uyumlu kalmanıza imkan tanıyacaktır.

Karşınızda PowerCurve™

PowerCurve™ karar alma süreciniz için daha fazla hız, esneklik, kontrol ve içgörü sağlar. Experian'ın PowerCurve platformu ile doğru, analize dayalı kararları hızlı, etkili ve sürekli olarak almak için verilerinizi en etkin şekilde kullanabilirsiniz. Bu platform, müşteri kazanma, yönetme ve müşteri ilişkileri geliştirme süreçlerinde karar alıcılarınıza müşteri davranışlarını daha iyi tahmin etmek, değişiklikleri öngörmek, riski azaltmak ve stratejik kararlar almak için güçlü analizler sağlar.

Global teknoloji yerel deneyimle bir arada

Kapsamlı pazar bilgisine, global erişim ve deneyime sahip bir pazar lideri olarak Experian’ın global bilgiyi ve yerel deneyimleri birleştirme becerisi rakiplerinin çok ötesindedir. PowerCurve, Experian’ın kuruluşlara uzman karar alma araçları sunma konusundaki 30 yıllık deneyimi ile geliştirilmiştir. PowerCurve merkezi olarak kullanımı kolay ve yerel yasalara uyumluluk sağlayacak şekilde tamamen özelleştirilebilir gerçek bir global platformdur.

Ücretsiz danışmanlık için tıklayın

Danışmanlarımızla toplantı yapmak için aşağıdaki butonu tıklayın.

Hemen randevu alın

Webinar

Müşterilerinizin verilerinden nasıl içgörü elde edebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın

Videomuzu izleyin

PowerCurve Platform video


[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US