PowerCurve™ Originations

Müşteri kazanma süreçlerinin karmaşıklığının üstesinden gelin

Gün geçtikçe daha karmaşık ve hızlı hale gelen piyasa koşulları, karlılığınızı baskı altına almakta ve yeni riskler ortaya çıkarmaktadır. Piyasada çok sert bir rekabet hüküm sürmekte, düzenlemeler sürekli değişmekte ve daha bilgili ve beklentisi daha yüksek müşteriler her gün yeni taleplerle karşınıza çıkmaktadır.

Karlılığı arttırmak için müşteri kazanma süreçlerinizin daha etkin ve kontrollü olmasını sağlayan güçlü bir yaklaşım gerekmektedir.  Bir yandan sürekli değişen müşteri talepleri ve uyumluluk gerekliliklerine cevap verirken, diğer yandan potansiyel müşterilerinize kişiselleştirilmiş teklifler sunarak pazarlama çalışmalarınızın başarı oranını yükseltmek için hız ve esnekliğe sahip olmanız gerekmektedir.

PowerCurve™ Originations

Gücünü gelişmiş, analitik tabanlı stratejilerden alan PowerCurve™ Originations, potansiyel müşterilerin değerini belirlemenize, daha hızlı ve daha doğru kararlar almanıza ve maliyetleri kontrol etmenize olanak sağlar. PowerCurve Originations ile kuruluşlar, daha iyi müşteri kazanma kararları alarak hızlı bir şekilde karlılığı artırabilir ve gelir artışı sağlayabilirler.

Nasıl çalışır?

PowerCurve Originations, verilerinkredi kayıt bürosu ve müşteri veri kaynaklarından otomatik olarak alınmasını sağlar. Bu yaklaşım, işletmenizin verilerini  zenginleştirir ve potansiyel müşterilere ait bilgilerin eksiksiz bir görünümünü sağlar. Güçlü karar alma ve iş süreci yönetimi ile gerçek zamanlı görülebilirlik özelliklerini bir arada sunan PowerCurve Originations, dinamik müşteri kazanma kararlarını güvenle almak ve yaşam boyu süren müşteri ilişkileri geliştirmek için gereken esnekliği sunar.

PowerCurve Originations ile:

 • Karlılığı artırabilirsiniz
 • Değişen piyasa koşullarına kolayca uyum sağlamak için esneklik kazanırsınız
 • Karar alma süresini azaltır ve müşteri deneyimini geliştirirsiniz
 • Verimliliği artırırsınız
 • Müşteri kazanma maliyetlerini azaltırsınız
 • Kredi riskini ve sahtekarlığı daha etkili bir şekilde yönetirsiniz
 • Uyumluluk gerekliliklerini yerine getirirsiniz

Experian Decision Analytics, kuruluşların karlı müşteri ilişkileri geliştirmelerine yardımcı olmak için müşteri verilerinin zenginleştirilmesi ve anlamlı analizler oluşturulması alanlarında otuz yıldan fazla deneyimiyle kendini kanıtlamıştır. Şimdi PowerCurve Originations ile doğru müşterileri uygun maliyetle kazanabilir, karlılığı artırabilir ve yaşam boyu süren müşteri ilişkileri geliştirebilirsiniz.

PowerCurve Originations: Uygun maliyetle iyi müşteriler kazanın

Önceden Yapılandırılmış PowerCurve™ Originations

PowerCurve
              Originations Pre-Configured

Tüketici Kredisi İçin Önceden Yapılandırılmış PowerCurve™ Originations, stratejileri ve süreçleri yöneten, çok sayıda kanaldan gelen başvuruları işleyen ve başvuranın sağladığı bilgiyi geliştirmek için veri zenginleştirmesi yapabilen bir araçtır.

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

 • Submit

Ücretsiz danışmanlık için tıklayın

Danışmanlarımızla toplantı yapmak için aşağıdaki butonu tıklayın.

Hemen randevu alın

Webinar

Müşterilerinizin verilerinden nasıl içgörü elde edebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın

Videomuzu izleyin

PowerCurve Platform video

Vaka çalışmaları


[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US