PowerCurve™ Strategy Management

Büyümeyi her müşteri için ayrı ayrı yönetin

Daha iyi müşteri kararları almak, iş performansını geliştirmek için etkili bir araçtır. Müşteri Yaşam Döngüsünün tüm aşamalarında tutarlı bir şekilde alınan hedefe yönelik güvenilir kararlar günümüzün giderek daha rekabetçi hale gelen ortamında karlılığı gerçek anlamda artırabilir.

Bununla birlikte kuruluşlar gelişim hızını artırmak ve yatırım gelirlerini hızlandırmak için bu içgörüye dayalı stratejileri geliştirme ve kullanma konusunda verimli ve etkili yöntemlere ihtiyaç duymaktadır.

PowerCurve™ Strategy Management

PowerCurve™ Strategy Management kuruluşların daha fazla içgörüye dayalı müşteri karar alma stratejilerini hızlı ve kolayca geliştirmelerini ve uygulamalarını sağlar. Gelişmiş analitik ve karar alma stratejilerini birleştiren bu güçlü çözüm, kuruluşların rekabetçi kalmak ve karlılığı artırmak amacıyla hedefe dayalı, dinamik ve güvenilir müşteri kararları almalarını sağlayarak daha yüksek performans elde etmelerine yardımcı olur.

Nasıl çalışır?

PowerCurve Strategy Management gelişmiş analitik teknikleri kullanarak verilerinizi en etkin şekilde kullanmanıza ve bu verileri içgörüye dönüştürerek her bir müşteri etkileşimiyle bağlantılı potansiyel geliri ve riski tanımlamanıza yardımcı olur.

Strateji tasarımını strateji uygulamasıyla birleştirir. Bu sayede hızlı, sorunsuz kullanımın yanı sıra elde edilen sonuçların her bir stratejinize özel olarak çıkartıldığı benzersiz performans takibini de elde edersiniz. Bu benzersiz döngü mimarisi test ve öğrenme evrelerinizi hızlandırır. Ayrıca pazar ve müşteri davranışı değişikliklerinin belirtilerini erken fark etmenize, karar alma stratejilerinizi olumsuz etkileri önleyecek şekilde daha hızlı uyarlamanıza ve yeni fırsatlardan yararlanmanıza yardımcı olur.

PowerCurve Strategy Management ile:

  • Yeni karar alma becerilerini mevcut ortamınıza başarılı bir şekilde entegre edebilirsiniz
  • Kuruluşunuz genelinde daha yüksek karar alma performansı ve yatırım geliri elde edebilirsiniz
  • Genel verimliliği artırırken pazara sunma süresini kısaltabilirsiniz
  • İç kaynak, analist ve BT’ye duyulan ihtiyaçları azaltabilirsiniz
  • Şirket içinde karar alma stratejilerini hızlıca tasarlayabilir, test edebilir, uygulayabilir ve düzeltebilirsiniz
  • Daha iyi bir risk-ödül dengesi elde edebilirsiniz
  • Müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilir ve karşılayabilirsiniz

Experian Decision Analytics, kuruluşların karlı müşteri ilişkileri geliştirmelerine yardımcı olmak için müşteri verilerinin zenginleştirilmesi ve anlamlı analizler oluşturulması konularında otuz yıldan fazla deneyimiyle kendini kanıtlamıştır. PowerCurve Strategy Management ile karlı müşteri kazanma, portföy ve borç yönetimi kararlarını hızlı bir şekilde almak ve uygulamak için karar alma süreçlerinizi geliştirebilirsiniz.

PowerCurve Strategy Management: Güvenilir kararlar ile karlılığı artırın

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

Ücretsiz danışmanlık için tıklayın

Danışmanlarımızla toplantı yapmak için aşağıdaki butonu tıklayın.

Hemen randevu alın

Webinar

Müşterilerinizin verilerinden nasıl içgörü elde edebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın

Videomuzu izleyin

PowerCurve Platform video


[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US