Başvuru Sahteciliğini Önleme

Sahtecilik giderek artan bir suçtur. Rekabetçi bir pazarda faaliyet gösteren şirketlerin agresif büyüme hedefleri vardır. Kararlar anlık olarak alındığından, müşterilerin değerlendirilmesi ve sahteciliklerin tespiti için daha az zaman kalır. En etkili strateji, sahteciliğin başvuru sırasında önlenmesidir. Bunun için müşteri hizmet seviyesini ve karar alma hızını olumsuz etkilemeden, müşteri kabul edilmeden önce olası sahte başvuruların tespit edilmesi gerekir.

Experian dünyanın en büyük kurumlarıyla çalışmaktadır ve bu deneyimini kullanarak işinizdeki zorluklara göre hazırlanmış başvuru sahteciliği önlemleri sunar. Kendini ispat etmiş tespit kurallarımız ve son derece etkin araçlarımız, olası sahte başvuruların saptanmasını ve dolandırıcıların müşteriniz olmadan önce durdurulmasını sağlar.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hunter

Küresel başarı yakalamış sahtecilik önleme çözümü

Mevcut başvuruyla önceki başvurular arasındaki anormallikleri kontrol edin ve daha önceden bilinen veya şüphelenilen sahte başvurularla karşılaştırın.

Devamı için tıklayın

 

Sahtecilik Analitiği

Akıllı analitik yöntemler kullanılarak Sahtecilikle savaşın

Sahteciliğin işiniz ve müşterileriniz üzerindeki etkilerini en aza indirmek için analitik çözümlerin nasıl kullanılabileceğini öğrenin.

Devamı için tıklayın

 

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

Bize ulaşın

Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz:

  • GÖNDER

[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US