İşinizi güvenle büyütmenin kapılarını açıyoruz

Bugünün dünyasında ticari risk ve sahtecilik yönetimi hiç olmadığı kadar karmaşıktır. E-ticaret ve mobil ticaretteki büyüme ve ülkeler arası işlemlerdeki artış, şirketlerin müşterilerini doğrulamasını ve kimlerle iş yaptıklarını anlamalarını gerektirmektedir. Şirketler hızla gelişen dolandırıcılık teknikleri, ekonomik belirsizlik, artan düzenleyici gereklilikler ve kaynak sınırlamaları ile karşılaşmaktadır.

Günümüzün zorluklarına yanıt vermenizi sağlayacak şeffaflık ve bilgiyi size sunmakta ve müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkartırken sahteciliği etkin bir şekilde önlemek için aradaki dengeyi bulmanıza yardımcı olmaktayız. Sahtecilikle ilgili deneyimlerimizi, benzersiz verileri, gelişmiş analitik yöntemleri ve teknolojiyi bir araya getirerek meşru müşterilerle güvenilir ilişkiler kurmanızı sağlayacak araçları size sunmaktayız.

Başvuru Sahteciliğini Önleme

En etkili strateji sahteciliğin başvuru sırasında önlenmesidir. Bunun için müşteri hizmet seviyesini ve karar alma hızını olumsuz etkilemeden, müşteri kabul edilmeden önce olası sahte başvuruların tespit edilmesi gerekir.

Devamı için tıklayın

 

 

Cihaz Doğrulama

Ağınıza bağlanan her cihazı anında ve doğru bir şekilde tanıyan ve sadece cihazın kendisine değil, çevrimiçi kullanım geçmişine de göz atarak bunu skorlayan, güçlü bir hizmet sunuyoruz. Cihaz anormalliklerini tespit edin, sahtecilik bağlantılarını ortaya çıkarın ve müşterilerin coğrafi konumu belirleyin.

Devamı için tıklayın

 

Kimlik Doğrulama

Kişilerin kimlikleri hakkında doğru bilgi sahibi olarak, yeni güvenilir müşterileri belirleyerek, mevcut müşterileri koruyarak ve düzenleyici zorunlulukları yerine getirerek proaktif bir şekilde riskleri yönetmeniz için size destek oluyoruz. Küresel müşteri onaylama aracımız dünyanın her yerinden Kimlik belgelerini hızlı bir şekilde doğrulayarak gerçek ve geçerli olduklarından emin olabilmenizi sağlar.

Devamı için tıklayın

 

Sahtecilik Danışmanlığı

Uzman sahtecilik danışmanlarımız ekibinizle birlikte çalışarak anında sonuç alınmasını sağlayan ve zaman içinde sürdürülebilir bir değer yaratmak için sağlam temeller oluşturan sahtecilik önleme stratejileri geliştirmenize yardımcı olur. İşinize özel zorlukları anlayarak bir sorunun hızlı bir şekilde çözülmesine veya sahteciliği önleme programınızın kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesine yönelik pratik kılavuzluk sağlarlar.

Devamı için tıklayın

 

Veri Takibi

DataPatrol rekabet avantajı ve müşteri bağlılığı sağlayan bir müşteri hizmetidir. CSID - CyberAgent interneti ve sosyal ağları sürekli olarak izleyerek kişisel bilgilerin kaybolması, çalınması veya kaza eseri ifşa edilmesi halinde bunu hemen tespit eder. Bu hizmet tüketicilere bilgilerinin bulunması halinde eposta/SMS uyarıları gönderir ve özel müşteri hizmetleri, müşteriler uyarı aldıklarında yardım ve danışmanlık sağlayarak interneti kullanırken kişisel verilerinin güvende olması için önerilerde bulunur.

Devamı için tıklayın

 

İndirilebilir Dosyalar

İndirmek için tıklayın

Bize ulaşın

Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz:

  • GÖNDER

[an error occurred while processing this directive]