Sahtecilik Danışmanlığı

Experian’ın sahtecilik danışmanları operasyonel açıdan en iyi uygulamaların yanında, sahtecilik ve kimlik stratejileri konusundaki engin deneyimleri ve bilgileri sayesinde daha etkili kararlar alır ve mevcut ve gelecekteki müşteri ilişkilerinden daha fazla fayda sağlarlar. Sahtecilik Danışmanlarımız sizinle birlikte çalışır ve karşılaştırma analizleri, değerlendirme çalışmaları ve profil ve strateji analizleri yaparak mevcut stratejinizin ne kadar etkili olduğu hakkında operasyonel ve analitik değerlendirmeler yaptıktan sonra sektörünüzdeki değişikliklere, ekonomik veya pazarla ilgili koşullara göre özel tavsiyelerde bulunurlar. 

Sahteciliğin azaltılması ve müşteri doğrulamasına yönelik risk tabanlı yaklaşımımızla, şahısların kimlikleri veya ticari kimlikler hakkında kapsamlı bilgi sağlayarak risklerin proaktif olarak yönetilmesine yardımcı olurlar. Bu anlayış, yeni güvenilir müşterileri belirlemenizi, mevcut müşterileri korumanızı ve düzenleyicilerin getirdiği zorunlulukları karşılamanızı sağlar. 

Önemli faydalar

  • Skor eşiği analiziyle, sahtecilik stratejiniz veya Kimlik doğrulama politikanıza uygun müşteri sayısını arttırın
  • Kabul sürecindeki yanlış pozitifleri azaltın
  • Düşük riskli başvuruları doğru tespit etme oranınızı yükselterek aylık kabul oranlarını arttırın
  • Manuel doğrulama süreçlerini düzenlemek için yeni segmentasyon kriterlerini kullanarak operasyonel maliyetleri azaltın 

Experian Sahtecilik danışmanları kimlerdir?

Sahtecilik danışmanlarımız hizmet verdiğimiz pazarlarda ve sektörlerde yıllarca "gerçek hayat" deneyimi edinmiş ve daha önce Sahtecilik Yöneticiliği yapmış kişilerden oluşur. Müşterilerimizin bugün karşılaştıkları zorlukların çoğuna zaten aşinadırlar. 

Bu uygulama deneyiminin, sektörel öngörü, küresel en iyi uygulamalar, engin sorun çözme zekası ve genel danışmanlık yöntemleriyle bir araya gelmesi sizlere sektörün önde gelen danışman ekibiyle hizmet verebilmemizi sağlar. 

Sahtecilik Danışmanlığı - Daha Fazla Bilgi İsteyin

 Sahtecilik Danışmanlarımızdan biriyle konuşmak ister miydiniz? İletişim formunu doldurmanız halinde danışmanlarımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

Bize ulaşın

Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz:

  • GÖNDER

[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US