İleri düzey analitik ve danışmanlık

İleri düzey analitik: Veriyi bilgiye dönüştürün

Veriyi bilgiye ve zengin içgörüye dönüştürmek için tahminsel analitik yetkinliklerimizden ve tüm dünyada her sektörde edindiğimiz danışmanlık tecrübemizden faydalanıyoruz. Miktarı gittikçe artan kurum dışı verileri, tahsilat ve sahtecilik verilerini müşterilerimizin kendi verileriyle birleştiriyor; sektör lideri analitik ve optimizasyon modellerini kullanarak bu verileri zengin içgörüye dönüştürüyoruz. Veri alanındaki yetkinliklerimiz sayesinde müşteri yaşam döngüsünün her aşamasındaki zorluklarla başa çıkabilmeleri için müşterilerimize destek oluyoruz.

Danışmanlık: Müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında kredi yönetimi stratejilerini geliştirmek için zengin içgörüden faydalanın

Global Danışmanlık ekibimiz dünyanın dört bir yanındaki kuruluşların değer yaratan özelliklerini yakından inceleyerek ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olarak, ölçülebilir ve sürdürülebilir değer yaratmak için kendilerini adamışlardır. Danışmanlarımız veri, analitik ve yazılım konularındaki derin bilgilerini kullanarak, kredi yönetimine dair ilkeler ve uygulamalar konusundaki deneyimlerinden faydalanarak ve çeşitli sektör ve pazarlarda çalışmış olmanın kazandırdığı gerçek vakaların verdiği tecrübeyle, kuruluşların ölçülebilir, etkili ve hızlı kazanımlar elde etmelerine ve uzun vadeli stratejik yol haritaları çizmelerine yardımcı olurlar.

İleri düzey analitik ve danışmanlık hizmeti için neden Experian Karar Destek Sistemleri’ni tercih etmelisiniz?

Experian Karar Destek Sistemleri kuruluşların önemli ölçüde büyümesine ve bu büyümeyi devam ettirmesine yardımcı olur. Müşterilerin stratejik hedeflerini destekleyici, analitiğe dayalı müşteri kararları alabilmelerini sağlar. İş dünyasının gerekliliklerini tüketici bilgisi, kurumiçi bilgi, analitik teknikler ve stratejiyle birleştirme konusunda uzman olan Experian Decision Analytics, kuruluşların müşteri değerini optimize etmelerine ve bu değeri yönetmelerine yardımcı olur.

  • Geçtiğimiz yıl 300+ proje
  • Çapraz ve yukarı satış ile %25 gelir artışı
  • %90 karar otomasyonu artışı
  • Müşteri kaybında %25 azalış
  • Tahsilat verimliliğinde %35 artış
  • 20+ yıllık tecrübesiyle uzman danışman ekibi

Basel Analitiği

Basel Analitiği

100'ün üzerinde Basel çözümünü başarıyla uygulayan Experian, finans kurumlarının uyumluluk koşullarını karşılamalarını ve araçlarını yeni rekabet avantajı kaynaklarına dönüştürmelerini sağlayacak içgörüye sahiptir.

Sahtecilik Analitiği

Sahtecilik Analitiği

Experian'ın sahteciliği önleme konusundaki uzmanlığı, verilerden en iyi şekilde yararlanma becerisi ve ileri düzey analitik yöntemleri, finans kurumlarının yeni başvurularda sahteciliği önlemek için en uygun çözümler kullanmasını sağlar.

Telekom Analitiği

Telekom Analitiği

Experian Telekom Analitiği, müşteri yaşam döngüsünün tüm aşamalarını analiz eder ve bu verileri daha karlı kararların alınabildiği modellerin de yardımıyla müşteri hakkında içgörülere dönüştürür.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin

Uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık talep etmek için lütfen aşağıdaki talep formunu doldurun.
  • Gönder

[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US