Kredi Skorkartları ve Özel Analizler

Sizi diğer işletmelerden ayıracak ve verileri en iyi şekilde kullanmanız sayesinde stratejinizi ileriye taşıyacak özelleştirilmiş analitik çözümler.

Belirli iş hedeflerinize ulaşmanız için tasarlanmış analitik çözümler.

Özel çözümlerimiz geçmiş verileriniz kullanılarak oluşturulduğundan müşteri profilinize uygundur.

Özelleştirilmiş bir çözüm karar noktasında mevcut bulunan tüm verilerin (örneğin, başvuru sahiplerinin demografik bilgileri, kredi bürosu verileri, mevcut hesap bilgileri ve coğrafi-demografik bilgiler) başvuru sahiplerinin ve müşterilerin gelecekte nasıl bir davranış sergileyeceğinin tahmin edilmesinde kullanılmasını mümkün kılar.

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin

Tahsilat Skorkartları

Portföyünüzü proaktif bir şekilde segmente etmenize ve tahsilat stratejinizi yönetmenize yardımcı olarak müşterilerinize destek sağlamanıza imkân veren araçlar.

IFRS 9 ile Zarar Tahmini

Analiz uzmanlarımız IFRS 9 muhasebe standartlarını ve bunun zarar tahminini nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olur ve yeni standartlar karşısında kapsamlı bir yaklaşım oluşturmanız ve hayata geçirmeniz için sizinle birlikte çalışır.

Düzenlemelere Uyum İçin AIRB Çözümleri

Uyarlanabilir ve derinlikli AIRB yaklaşımımızla CRD IV düzenlemelerine uymanıza yardımcı olacak rekabet ve strateji avantajları elde edin.

Stres Testi

Portföylerinizin önemli ekonomik değişimlere karşı hassasiyetini ve tedarik, sermaye tahsisi ve düzenlemelere uyumluluk üzerindeki etkileri anlamanıza yardımcı olur.

Finansal Karşılanabilirlik Kontrolü

Finansal Karşılanabilirlik kararlarının daha bilinçli bir şekilde yapılabilmesi içi daha iyi içgörüle