Experian Hakkında

İnsanlar, işletmeler ve toplum için fırsatlar yaratmak amacıyla verinin gücünü kullanıyoruz.

Dünyamız veri üzerine kurulu. Veriler her yanımızı sarıyor, güçleri ve etkileri her geçen gün artıyor. Bizim işimiz bu verileri anlamlı hâle getirmek. Hedefleri güvenli bir gelecek planlamaktan müşterilerini tanımaya kadar uzanan insanların ve kuruluşların, bu hedeflerine ulaşması için verileri topluyor, analiz ediyor, birleştiriyor ve işliyoruz.

Verinin yaşamları değiştirme gücü olduğuna inanıyoruz. İnsanların ve kuruluşların verilerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olarak toplumumuz ve insanlarımız için olumlu bir değişiklik gerçekleştirebiliriz.

İnsanlar için

İnsanlar için

Bir ev almaktan çocuklarınızın üniversiteye gitmesine yardımcı olmaya kadar, yaşamlarınızın önemli anlarında mali durumunuzu kontrol altında tutmanıza ve kimliğinizi korumanıza yardımcı oluruz.

Experian Ücretsiz hesabı

İşletmeler için

İşletmeler için

Karmaşıklık barındıran durumlara netlik kazandırırız. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmeniz ve karşılayabilmeniz için veri, analiz ve teknolojiyi bir araya getiririz.

Ödemeler

Toplum için

Toplum için

Yalnızca birkaç seçme insan için değil, herkes için daha iyi bir gelecek yaratmak için verileri kullanırız. Tüm dünyada milyonlarca insanın temel hizmetlere adil ve uygun fiyatlı olarak erişebilmesini sağlarız.

Kurumsal sorumluluk

 

İşimiz

125 yılı aşkın süredir, insanlar ve işletmeleri zenginleştirmek ve toplumların refaha ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Ve işimiz henüz bitmedi.

37 ülkeye yayılmış durumdaki 17.000 çalışanımız siz ve dünyamız için fırsatların büyüdüğüne inanıyor. Daha iyi bir gelecek yaratmak amacıyla sürekli olarak yenilikçi teknolojilere ve yetenekli insanlara yatırım yapıyoruz.

Çalışanlarımız

Amacımız insanların çalışması için harika bir yer yaratmak. Merkezinde müşterilerimizin ve tüketicilerin olduğu kazanan bir kültür yaratmak için hep birlikte çalışıyoruz.

En yetenekli insanları işe alıyor, onların ihtiyaçlarını, isteklerini ve fikirlerini dinliyoruz.

Experian’daki kariyer fırsatları hakkında bilgi alın > Birleşik Krallık Cinsiyetler Arası Maaş Farkı analizimizden edindiğimiz bilgileri görün >

Sorumluluğumuz

Birlikte, toplum üzerinde olumlu bir etki yaratıyoruz. Müşterilerimizi desteklemek, başarılı işletmeler yaratmak ve kamu hizmetlerini geliştirmek için en büyük varlıklarımız olan teknolojimiz, verilerimiz, içgörülerimiz ve çalışanlarımızı kullanıyoruz.

Toplumun iyiliği ve işimizin refahını birbirinden ayırmanın imkansız olduğuna inanıyoruz.

Daha fazla bilgi >