Tüketici Kredisi Riski Yönetimi

Kredi riski yönetimi, tamamen herkese fayda sağlayacak kendinden emin, sorumlu kredi kararları alınabilmesiyle ilgilidir.

Kredi riskini anlayarak müşterilerinizi daha iyi anlamanızı, karmaşık kararları otomatikleştirmenizi, müşteri deneyimini iyileştirmenizi ve düzenlemelere uygun hareket etmenizi sağlayabilir ve böylece işinizde ve piyasada gerçekleşecek değişimlere karşı planlama yapmanıza ve bu değişimleri yönetmenize yardımcı olabilir.

Experian ile ortak çalışarak müşterilerinizin makul finansal kararlar almasına yardımcı olun.

Veri ve modeller

Müşteri kredi riskini, fırsatları ve müşteri ihtiyaçlarını anlamak için engin veri kaynaklarına, skorkartlara ve modellere erişin.

Analizler

Verileri değerli ticari içgörülere dönüştürerek bugünün, yarının ve geleceğin kredi risklerini daha iyi anlayın.

Yazılımlar ve araçlar

Size kararlar ve stratejileri değerlendirme, otomatikleştirme, izleme ve optimize etme kabiliyeti kazandıran Experian yazılımları ve araçlarıyla karar alma süreçlerinize seviye atlatın.

Danışmanlık

Uzmanların strateji tasarımı, uygulaması ve işinizin büyümesi hakkında vereceği tavsiyeler ve destekle işletmenizin potansiyelini açığa çıkarın.

Neden Experian tüketici kredisi riski?

Kanıtlanmış geçmiş performansımız müşterilerimizin doğru çözümleri sağlamak konusunda bize güvendiğini göstermektedir.

Herkesten daha fazla kredi kaydı tutuyor ve kredi başvurusunu işleme koyuyoruz.

Tüm sektörlerde tecrübemiz bulunuyor. Her gün, dünyanın farklı yerlerindeki işletmelere daha bilinçli kredi riski kararları almaları konusunda yardımcı oluyoruz.

Her işletmenin birbirinden farklı olduğunun bilincindeyiz

Ürün ve hizmet kombinasyonumuz her bir işletme için, kredi yaşam döngüsünün tamamında eksiksiz, müşteriye özel çözümler sağlayabilmemize imkân veriyor.

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin