Veri Profili Oluşturma

Verilerinizin profilini oluşturun ve depolanmış bilgiler arasındaki ilişkileri keşfedin.

Üstün kullanım kolaylığı ile çığır açan performans

Kuruluşunuz bundan nasıl fayda sağlar?

  • Diğer veri profili oluşturma çözümlerinden en önemli farkı değer elde etme süresinin kısa olmasıdır.
  • Ekiplerinizin en az seviyede eğitimle üretken olması gerekir ve bizim platformumuzun diğerlerine göre üstün olduğu nokta burasıdır.

Veri profili oluşturma neden önemlidir?

Veri ortamınızın nerelerde zayıflıkları bulunuyor? Verileriniz nasıl yapılandırılıyor ve kullanılıyor? Temel hizmetleriniz ve iş kollarınız tükettikleri verilerin kalitesinden nasıl etkileniyor?

Bunlar yalnızca BT departmanını değil, kuruluşunuzun tamamını ilgilendiren sorulardır.

Veri profili oluşturma mevcut sorunların neler olduğunu ve hangi eylemlerde bulunulması gerektiğini anlamanıza yardımcı olur. Operasyonel verimliliği artırmak, uyumluluğu sağlamak ve müşteri memnuniyetinizi artırmak için verilerinizin profilini oluşturun.

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin

İlinti Tasarımı

Benzersiz bir ilintili depo her değerin tek bir kopyasını saklayarak anında veri profili oluşturma analizi, ilişki keşfi ve inanılmaz derecede hızlı işlemler yapılabilmesine imkân verir.

Küresel Arama

İlintili depo sayesinde veri ortamınızın tamamındaki kalıplar, metrikler, değerler ve kusurların içinden arama sonuçlarına ulaşılır ve bundan hem işletme hem de teknik personel fayda sağlar.

Veri Prototipi Oluşturma

Artık değişikliklerin etkilerini doğru bir şekilde simule edebilmek için iş kuralları, veri dönüşümleri, standardizasyonu, düzeltmesi, zenginleştirmesi ve hesaplamalarının prototipini anında oluşturabilirsiniz.

İlişki Keşfi

Sistemler arası İlişki Keşfi anında kullanılabilir hâle gelir - başka araçlarla zaman alıcı şekilde toplu işlemler yapılmasına gerek yoktur.

Otomatik Kusur Algılaması

Son derece sezgisel hata algılama özelliklerini kullanarak bozulan anahtarları, sahipsiz kayıtları ve binlerce kalite sorununu otomatik olarak keşfedin.