Veri Yönetimi Hizmetleri ve Danışmanlığı

Veri yönetimi projelerinizin karmaşıklığını çözmemize izin verin

Müşterilerinizle ilgili doğru, bütünsel ve güncel bir tabloya sahip olmak akıllı, veri destekli kararlar alabilmenize imkân verir.

Ama ortalama bir kuruluşun elinde olan verilerin hacmi, çeşitliliği ve doğruluğu, görünüşte basit bir veri yönetimi projesinin bile karmaşık zorluklar çıkarmasına yol açabilir. İşte bu sebeple bu projeleri veri zorluklarını veri fırsatlarını çevirmek konusunda tecrübesi olan insanlarla yürütmek büyük bir değere sahiptir.

İşte biz burada devreye gireriz. Bir veri kalitesi aracını bir uygulamaya entegre etmeye; bir veri taşıma projesinin kapsamını belirleyip yürütmeye; veri stratejinizi değerlendirmeye ve iyileştirmeye veya biz hizmet olarak verilerinizi düzeltmeye ve geliştirmeye ihtiyaç duyduğunuzda size uzmanlar tarafından sağlanan çeşitli esnek veri yönetimi hizmetleri sunarız.

Ürün Eğitimi ve Entegrasyonu Hizmetleri

Sonunda yepyeni bir veri yönetimi aracı için bütçenizi ayarladığınızda, ihtiyacınız olan ilk şey bu yatırımınızın geri dönüşünü hızlı bir şekilde almak olacaktır.

Bunu yapmanın en iyi yolu, verilerinizin kontrolünü gerçekten ele alabilmek için aracın tüm özelliklerini hızla ve tam olarak öğrenmektir.

Ürün eğitimimiz ürünlerimizin kullanımı konusunda ustalaşmanıza yardımcı olur ve entegrasyon hizmetlerimiz geliştiricilerinizi ürünlerimizi herhangi bir web sitesi, platform ya da uygulamaya entegre olmaları konusunda destekler.

Tek Müşteri Görünümü (SCV)

Müşterilerinizin tek bir görünümüne dayalı olarak güvenli kararlar alın ve etkileşimlerinizi geliştirin.

İnceleme, Değerlendirme, İyileştirme ve Kontrol aşamalarından oluşan 4 adımlı sürecimizi kullanarak hemen en eksiksiz, doğru, tutarlı ve bütünsel Tek Müşteri Görünümünü oluşturmanıza yardımcı oluruz.

SCV’nizi hemen oluşturmak için bizimle çalışın ve daha iyi müşteri deneyimi, daha fazla operasyonel verimlilik, dolandırıcılık tespiti ve karar alması, ve düzenlemelere uyumluluk avantajından yararlanmaya başlayın.

Veri Stratejisi

Uyumlu bir veri stratejisi geliştirmek çoğu kuruluş için bir zorluk olabilmektedir.

Veri yönetimiyle ilgili uzun vadeli eylem planınızı geliştirmenize ve kuruluşunuzun müşteri etkileşimini artırmak, daha fazla kârlılığı desteklemek veya riskleri düşürmek yönündeki kilit hedeflerinize uyumlu hâle getirmenize yardımcı oluruz.

Kilit tavsiyeleri ve sonraki adımları ana hatlarıyla çizip öncelikleri belirlemek suretiyle Veri Stratejisi Yol Haritanızın temellerini oluşturmak için Veri kalitenizi inceler, süreçlerinizi değerlendirir ve verilerinizi önceliklendiririz.

Kredi Bürosu Veri Hizmetleri

Müşteri verileri geçerliliklerini farkında olduğunuzdan çok daha hızlı bir şekilde yitirir.

Posta İdaresine göre, Birleşik Krallık’ta her gün 9.500 hane taşınmakta, 1.400 kişi evlenmekte ve 1.500’den fazla kişi vefat etmektedir.

Kredi bürosu düzeltme hizmetlerimiz tek seferlik ya da düzenli düzeltmelerle verilerinizi güvenilir tutmanıza yardımcı olur. Benzersiz veri varlığı yelpazemizi kullanarak müşteri kayıtlarınızı düzeltin, eleyin ve geliştirin.

Veri İdaresi

Ortalama bir işletmenin sahip olduğu verilerin hacmi, çeşitliliği ve doğruluğu her zaman olduğundan daha fazla ve artmaya devam ediyor, dolayısıyla da veri düzenlemelerinin (örneğin GDPR) gerekliliklerini karşılamak giderek zorlaşıyor.

Experian kuruluşunuzdaki tüm verileri proaktif hazırlık ve güncel veriler yoluyla yönetim politikalarınıza uygun olarak iyileştirmeniz ve kontrolünü yeniden ele almanız için yardımcı olur

Veri yönetimi ihtiyaçlarınız hakkında bizimle görüşün