CrossCore ile Kimlik ve Dolandırıcılık çözümleri

Dolandırıcılığı önleme ve kimlik doğrulama çözümlerine yönelik ilk akıllı tak ve çalıştır platform

Kimlik ve dolandırıcılık sistemlerinizi yönetebilecek açık bir platform yeni tehditler ve zorluklara hızla uyum sağlamanıza yardımcı olabilir mi?

Farklı kimlik kontrolü ve dolandırıcılığı önleme araçlarınızı aynı iş akışları altında ve daha iyi kararlar alarak yönetebiliyor olsanız, daha fazla dolandırıcılık teşebbüsünü önleyebilir ve müşterilerinize daha iyi bir deneyim sunabilir misiniz?

CrossCore™ sürekli değişen ve giderek daha karmaşık ve zor bir hal alan dolandırıcılığı önleme dünyasında size yardımcı olması için geliştirilmiştir.

Bizim, başka sağlayıcıların ve hatta sizin geliştirdiğiniz çözümleri kolayca birbirine entegre etmenizi sağlayan bu açık platform, farklı sistemlerinizden gelen kararlara erişmenizi ve bu kararları tek bir platform üzerinden yönetmenizi sağlar.

Kimlere yöneliktir?

CrossCore, kimlik doğrulama ve dolandırıcılığı önleme sistemlerinin karmaşıklığını ve maliyetini düşürmek ve aynı zamanda dolandırıcılığı daha verimli bir şekilde tespit etmek isteyen şirketler içindir ve mükemmel bir müşteri deneyimi sunar.

CrossCore şu konularda size yardımcı olur:

  • Dolandırıcılığı önleme ve kimlik doğrulama çözümlerinize tek noktadan erişim sağlayarak kendiniz ve müşterileriniz için şimdi ve gelecekte koruma sağlar.
  • Dolandırıcılardan bir adım önde olup kayıpları önlemenizi sağlayan yeni çözümleri kolayca entegre etmenizi ve yeni tehditlere hızlı yanıt vermenizi sağlar.
  • Müşterilerinizin kimlik doğrulama ve dolandırıcılığı önleme süreçlerinizi nasıl deneyimlediklerini yöneterek onlara birinci sınıf bir müşteri deneyimi sağlar ve müşteri sadakatini artırır.

Nasıl çalışır?

CrossCore bizimkilerin yanı sıra, kendi çözümlerinizi ve üçüncü tarafların uygulamalarını tek bir platforma eklemeniz için açık bir yaklaşıma sahiptir.

Ardından iş akışlarımız ve karar alma süreçlerimiz tüm araçlara uygulanabilir.

Bu verimliliği artırır ve hem size hem de müşterilerinize fayda sağlayan tutarlı kararlar alabilmenizi sağlar.

CrossCore dolandırıcılığın tespit edilmesi, cihaz istihbaratı ve kimlik kontrolünü içeren çok çeşitli çözümlere bağlanabilir.

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin

Dolandırıcılığı önleme faaliyetlerinize güç katın…