Experian Analiz Hizmetler

Gelecekteki iş stratejinizi şekillendirmenize yardımcı olması için müşteri ve piyasa verilerini eyleme geçirilebilir içgörülere dönüştürün

Hepimizin giderek artan miktarda veriye erişimi bulunuyor, ama iş amaçlarınıza ulaşmak için öncelikle bunları anlamlı içgörülere dönüştürmeniz gerekir.

Analiz uzmanlarımız skorkartlar, eğilim modelleri, müşteri profilleri ve daha fazlasını oluşturmak için verilerinizi ayıklamanıza, yorumlamanıza, segmente etmenize ve modellemenize yardımcı olur.

Böylelikle müşterileriniz ve işletmeniz için daha bilinçli kararlar alarak hem pazarlama hem de kredi riski stratejilerinizi geliştirmenize imkân verir.

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin

Risk Analizi

Bilgiyi içgörüye ve içgörüyü eyleme dönüştürerek müşterileriniz için müşteri yaşam döngüsü boyunca doğru kararlar alın.

Analiz İhtiyaçlarınız İçin Dış Kaynak Hizmetleri

Daha önemli önceliklerinize odaklanabilmek için analiz kaynağı bulma baskılarından kurtulmanıza yardımcı olur.

Optimizasyon

Müşterilerinizin her biri için en uygun karar, teklif, eylem, fiyat ve mesajı belirleyin.

Kabiliyetlerimiz

Piyasa lideri konumundaki entegre kabiliyetlerimiz sayesinde işletmeleri fırsatları yakalamaları konusunda destekleyebiliyoruz.

Akıllı kararlar

Güçlü bir şekilde bir araya getirdiğimiz veriler, analizler ve teknolojiler ile, müşterilerin kazanılmasından tahsilata kadar yaşam döngüsünün her adımında yeni ve mevcut müşterilerinize dayalı olarak hızlı, etkili kararlar alın.

Daha fazla bilgi

Gelişmiş Analizler

Dinamik analiz hizmetlerimizi ve hem kendinizin hem de bizim en iyi veri varlıklarımızı kullanarak, eyleme geçmekte kullanabileceğiniz benzersiz içgörüler yaratın

Daha fazla bilgi

Tam hedefini bulan pazarlama

Pazarlama yatırımlarınızın geri dönüşünü daha iyi alabilmek için doğru zamanda, doğru kanallardan, doğru müşterilere ulaşın.

Daha fazla bilgi