PowerCurve® platform

PowerCurve nedir?

PowerCurve platformu dinamik iş ortamlarınıza uyabilecek hızda ve ölçekte daha bilinçli kararlar almanıza yardımcı olur. Strateji tasarımı ve uygulaması için, kredi riski kararlarının alınması için bir dizi kabiliyetle zenginleştirilmiş birleşik, bileşen bazlı bir platformdur.

Değişen dünyada işinizi anlayan güvenilir bir ortakla çalışın.

Daha iyi bir müşteri yolculuğu için daha iyi kararlar

Siz ve müşterileriniz arasındaki ilişki bir dizi ihtiyatlı, tek seferlik faaliyetin ötesinde bir şeydir. Bunlar hep birlikte müşteri yolculuğunu temsil eder.

Her müşteri yolculuğu olumlu bir deneyim için bir fırsat sağlar, ama pek çok kuruluş için bu çok daha karmaşık bir durum hâlini almıştır. Hızla değişen düzenleme politikaları, artan müşteri beklentileri ve dinamik piyasa şartları şirketleri zorlamaktadır ve hayati öneme sahip müşteri ilişkileri üzerinde ciddi etkilere sahip olabilir.

Karmaşıklığı yönetmenin ve en iyi müşteri yolculuğunu sağlamanın anahtarı genelde bir kuruluşun müşterileri hakkında verdiği kararlara bağlıdır. Bu kararlar bir şirket için müşteri ediniminden, cüzdan payına ya da risk maruziyetine kadar uzanan en önemli konumdaki kilit ölçevleri önemli ölçüde etkileyebilir.

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin

Akıllı Kararlar almak için...

PowerCurve Originations

PowerCurve Customer Management

PowerCurve Strategy Management