Experian Ascend

Daha iyi öngörüler için ileri düzey analitik çözümlerine erişim

Araştırmamız, birçok kurumun mevcut pek çok ileri düzey analitik tekniklerine rağmen sahip oldukları verinin potansiyelinden tam olarak faydalanabilmek için ciddi uğraş verdiklerini ortaya koymuştur.

İşletmelerin, analitik tekniklere çok daha kolay ulaşabilir ve bu tekniklerden faydalanmak için bir veri uzmanı olmamaları gerektiğine inanıyoruz.

Experian olarak, yeni fırsatlar keşfetmeniz için ihtiyacınız olan araç ve uzmanlığı sağlıyoruz.

Öncü veri, teknoloji ve analitik teknikleri bir araya getirebilme yetkinliğimiz, işletmelere sahip oldukları içgörünün gücünden faydalanma ve önemli anlarda sonuç odaklı adımlar atma konusunda yardımcı olur.

Hem şirketler hem de müşterileri için en iyi sonuçları sağlayan benzersiz ölçek, hız ve zekayı ortaya koymak

Experian Ascend ile Tanışın:

İsteğe Bağlı Analitikler

Experian Ascend kritik iş kararlarını daha hızlı ve hiç olmadığını kadar iyi bilgilerle birlikte sunarak değerlendirmenize ve öngörmenize olanak sağlayan güçlü, güvenli ve isteğe bağlı bir analitik ortamıdır.

Experian Ascend'in bünyesinde bulunan geleceğin analitik araçlarıyla kendinizi donatarak, toplantı odasında yapılacak olan sunumlar için tasarlanan bir dizi kıyaslama, skorkart ve müşteri yönetimi analizini birçok interaktif formatta sunmadan önce bunları platformda gerçek zamanlı olarak geliştirebilirsiniz.

Experian Ascend, sektörde öncü Experian yenilikleri paketinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu paket dahilindeki bileşenlerin tümü işletmelerin büyük verinin tam potansiyelinden yararlanmaları konusundaki yetkinliklerine hız kazandıracaktır.

Kuruluşlar Analiz kullanımından ne kadar ileri durumda?

  • Kurumların %29'u, daha fazla öngörüye sahip olabilmek için veri kaynaklarını başarıyla kullanabiliyor.
  • İşletmelerin %40'ı karar verirken hâlâ sezgilere ve öznelliğe güvenmektedir.
  • Kuruluşların %78'i ileri düzey analitik tekniklerine yatırım yapmıştır.

Experian Ascend'in sağladığı olanaklar:

Stratejileri daha etkili bir biçimde değerlendirmek.

Riski yönetmek

Daha iyi müşteri ilişkileri sunmak

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin

Gelişmiş Analizler: daha fazla bilgi

İnternet Verisi İncelemesi

Ticari İstihbarat için yenilikçi çözüm

Forrester Raporu

İnovasyon, Akıllı Veriler ve Müşteri Odaklılık Motivasyonu

Kabiliyetlerimiz

Piyasa lideri konumundaki entegre kabiliyetlerimiz sayesinde işletmeleri fırsatları yakalamaları konusunda destekleyebiliyoruz.

Akıllı kararlar

Güçlü bir şekilde bir araya getirdiğimiz veriler, analizler ve teknolojiler ile, müşterilerin kazanılmasından tahsilata kadar yaşam döngüsünün her adımında yeni ve mevcut müşterilerinize dayalı olarak hızlı, etkili kararlar alın.

Daha fazla bilgi

Gelişmiş Analizler

Dinamik analiz hizmetlerimizi ve hem kendinizin hem de bizim en iyi veri varlıklarımızı kullanarak, eyleme geçmekte kullanabileceğiniz benzersiz içgörüler yaratın

Daha fazla bilgi

Tam hedefini bulan pazarlama

Pazarlama yatırımlarınızın geri dönüşünü daha iyi alabilmek için doğru zamanda, doğru kanallardan, doğru müşterilere ulaşın.

Daha fazla bilgi