Corona Virüs Rehberi ve Destek

İş Sürekliliği ve Müşteri Hizmetleri

Çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği, en büyük önceliğimizdir.

COVID-19 salgınıyla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor; yerleşik sağlık ve güvenlik protokollerinin yanı sıra, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen tüm önerileri ve yönlendirici ilkeleri uyguluyoruz.

Tüm ofislerimizdeki çalışanlarımıza evden çalışma seçeneği sunmak da dahil olmak üzere önleyici sağlık tedbirleri konusunda özel talimatlar vermek, bu yöndeki çabalarımız kapsamındadır.

Experian olarak faaliyetlerimizi normal bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Hizmetlerimizin işleyişine ve müşterilerimize sunduğumuz çözümlere engel olacak bir durum görmüyoruz.

 

İş Sürekliliği

İş Sürekliliği Planlarımız, sunduğumuz hizmetlerin hiçbir kesinti yaşanmaksızın sürdürülmesini sağlar. İş Sürekliliği Çerçevemiz, İş Sürekliliği Yönetimi için geçerli uluslararası standartlara ve ISO22301 kalite standardına uygun olarak yapılandırılmıştır.

İş ortaklarımızla birlikte sunduğumuz hizmetlerde hiçbir aksama yaşanmaması amacıyla söz konusu iş ortaklarımızla aktif bir etkileşim içindeyiz.

İçinde bulunduğumuz şu günlerde istikrar ve güvenilirliğe ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. Bu nedenle şirketinizin temel faaliyetlerine odaklanabilmeniz için hizmet güncellemelerini veya programları değiştirmeyi (çok büyük önem taşıyan güvenlik güncellemeleri hariç) ertelemek gibi ek adımları uygulamaya koyduk.