Karar Destek Sistemlerine Hoş Geldiniz

Analitik yetkinliklerimiz verinin değerini ortaya çıkararak müşterilerimizin sorunları çözmelerine ve doğru kararlar almalarına yardımcı olacak içgörüler sunar.

Bütünlükçü yaklaşımımız doğrultusunda, kendi verilerimiz ile müşterilerimizin ve üçüncü tarafların verilerini birleştirip, bu verileri analitik modeller ve yazılım kullanarak anlamlı bilgilere dönüştürüyoruz. Danışmanlığa dayanan bir yaklaşım benimseyerek işbirliği içinde olduğumuz müşterilerimizin sorunları belirlemelerine, işletmelerine değer katacak çözümlere odaklanmalarına ve yatırım gelirlerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Platformlarımız, müşterilerimizin veri toplama, standartlaştırma ve alma süreçleri, karar alma süreçleri ve iş akışlarını yönetme süreçleri gibi karmaşık işlemleri kolaylıkla yürütmelerini sağlıyor.

Skorlar, modeller ve yazılımlar geliştiriyor ve hem sipariş üzerine hem de tüm müşterilerimiz arasında yaşanan ortak bir sorun olduğunu gördüğümüzde sektöre yönelik çözümler üretiyoruz.

Müşteri
           Yaşam Döngüsü, Karar Motoru, Karar Destek Sistemleri, Müşteri
           Kazanma, Müşteri Yönetimi, Tahsilat Yönetimi, Sahteciliği Önleme

Çözümlerimiz, müşterilerimizin kurumsal faaliyetlerini genişletmelerini ve müşteri ilişkilerini güçlendirmelerini sağlıyor. Çözümlerimiz müşterilerimize şu konularda yardımcı oluyor:

 • Kredi başvuruları değerlendirilirken riskin dikkatli bir şekilde ölçülmesi ile hızlı ve rekabeti gözeterek hareket etmek arasındaki dengeyi kurmak;
 • Büyük hacimlerdeki günlük karar süreçlerini otomatikleştirerek müşterilerle ilgili zamanında, tutarlı, maliyeti düşük ve doğru kararlar almak;
 • Müşteri ilişkisinin her aşamasında sahtecilik risklerini belirlemek, izlemek ve değerlendirmek;
 • Her bir müşterinin eğilimini ve gücünü gösteren doğru bir analiz oluşturarak müşterilerin ödeme ile ilgili yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı olacak en iyi yolu belirlemek;
 • İnsanların söyledikleri kişi olduğunu doğrulamak ve verdikleri bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol ederek kişinin kimliğini tespit etmek ve sahteciliği önlemek.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin

Uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık talep etmek için lütfen aşağıdaki talep formunu doldurun.
 • Gönder

[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US