Cihaz Doğrulama

Günümüzün internete bağlı cihazları insanların kişisel, sosyal ve ticari etkinliklerini yeni şekillerde bir araya getirerek hayatın daha kolay ve üretken olmasını sağlamaktadır. Mobil ticari elektronik cihazların kullanımındaki artış ve insanların internete daha bağlı yaşam tarzları, internet özellikli cihazların sayısının artmasına neden olmuştur.

Ağınıza bağlanan her cihazı anında ve doğru bir şekilde tanıyan ve sadece cihazın kendisine değil, çevrimiçi kullanım geçmişine de göz atarak bunu skorlayan, güçlü bir hizmet sunuyoruz. 

Önemli faydalar

  • Müşterilerinizle ilişkili riskli cihazları anında tespit edin
  • İşlemlerin nerede yapıldığını tespit etmek için müşterilerin coğrafi konumunu belirleyin
  • Daha önceden saklanan bilgileri belirlemek için cihazlar ve hesaplar arasındaki dolandırıcılık bağlantılarını ortaya çıkarın
  • Analiz ve raporlamayla eğilimler ve performans hakkında daha fazla bilgi sahibi olun 

Kimlik doğrulama açısından bakıldığında cihazların yaygınlaşması büyük avantajdır çünkü insanlar cihazları ve çevrimiçi hesaplarıyla etkileşime geçtikçe ortaya benzersiz yapılar çıkmaktadır. Cihazların sayısı ve çevrimiçi etkileşimler arttıkça bu yapılar daha zengin hale gelerek meşru kullanıcıları tespit etmek ve cihazları tanımlayarak suçluları ortaya çıkarmak için yeni yollar ortaya çıkmaktadır. Cihaz tanıma arka planda görünmeden çalıştığı için daha fazla güvenlik sağlanmakta ve müşteri bundan etkilenmemektedir.

Need More Information?

Book consultation today!

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.

  • Submit

Bize ulaşın

Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz:

  • GÖNDER

[an error occurred while processing this directive]
Sample Title*$*Sample Description*$*/site-images/EXPERIAN_2CLR_noSM-Web.jpg*$*en_US