EMEA Dolandırıcılık Raporu 2019 – Türkiye Sonuçları

EMEA Dolandırıcılık raporu Türkiye sonuçları yayınlandı

Raporu indirin

Türkiye dahil tüm EMEA ülkelerinde dolandırıcılık üzerine en yeni gelişmeleri sizlere sunabilmek için Forrester Consulting ile bir araya geldik.

Şirketlerin ne kadar güçlü bir dolandırıcılığı önleme performansına sahip olduklarına inanmaları ile gerçek durum arasında giderek artan bir 'güven sorunu' var. Sonuç olarak, inovasyon ve yeni teknolojiler artık dolandırıcılığın tespiti ve önlenmesine yönelik yatırımların ön saflarında yer almaktadır. Araştırmalar, firmaların çoğunun, önümüzdeki üç yıl içinde, tek erişimli modüler platformların yanı sıra yapay zeka ve makine öğrenmesine yatırım yapmayı planladığını gösteriyor.

EMEA Dolandırıcılık Raporu 2019, Forrester Consulting tarafından Experian adına yayınlanan raporların en yenisi. Rapor, yeni dolandırıcılık eğilimlerini, etkilerini, önemli yatırımları ve inovasyonların yanı sıra kritik ticari beceri setlerini nasıl bilgilendirdiklerini vurgulamaktadır.

Daha fazlası için raporu indirin

Türkiye Sonuçları - İnfografik

EMEA Dolandırıcık Raporu 2019 – Türkiye Sonuçları kopyanıza ulaşmak için formu hemen doldurun

Loading...

Would you like to hear from us?*

By signing up to Experian business marketing communications you will receive the latest research, insight, news and invites to events and webinars. Experian offers a wide range of products and services. We will do our best to send you only communications that we deem to be relevant to you, your job and your business. You can change your mind at any time.